Znamy uczestników IV edycji Regat Youtuberów!

Regaty YouTuberów to coroczne Mistrzostwa Polski organizowane już od kilku lat które cieszą się wielkim zainteresowaniem. 

Czwarta edycja startuje już za miesiąc, a wystąpią na niej takie załogi jak:

Poprzednie edycje Regat YouTuberów cieszyły się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród uczestników mistrzostw, ale również widzów. Zjeżdżali się oni z całej Polski tylko po to, by móc wesprzeć i dopingować swojego ulubionego twórcę. Tym razem również będzie taka możliwość, a organizatorzy zachęcają do przyjścia i zobaczenia zawodów na żywo. Oficjalne Mistrzostwa ruszają w sobotę 26. maja w Węgorzewie.

Do regat pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godziny” text_for_minut=”Minuty” text_for_second=”Sekundy” countdown_end_type=”date” end_date=”26-05-2018 09:00″ start_time=”1524177373″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Koniec Imprezy![/wpdevart_countdown]

Poniżej możecie zobaczyć jak uczestnicy bawili się w poprzedniej edycji, jak będzie teraz? Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych regatach?