Youtuber poprowadzi cotygodniowe turnieje w Realm Royale o puli nagród 100 000 $

Kolejny battle royale wchodzi na scenę esportową z zupełnie nową serią turniejów.

Youtuber DanielKEEMSTARKeem zamieścił dzisiaj niejasny tweet, co oznacza, że planuje organizować cotygodniowe turnieje w Realm Royale o wartości 100 000 $ od najbliższej soboty, 14 lipca.

Ale to wszystko – nie wiemy nic więcej na temat sobotnich turniejów KEEMSTAR‘a poza pulą nagród (100 000 $), datą (14 lipca 2018) i czasem rozpoczęcia (22:00) inauguracyjnego eventu.

KEEMSTAR jest również odpowiedzialny za cotygodniowe piątkowe turnieje w Fortnite‘a, obok organizatora turnieju, UMG. Dziewiąta odsłona Piątkowego Fortnite‘a rozpoczęła się dzisiaj o puli nagród w wartości 20 000 $.

Mimo że piątkowe turnieje w Fortnite‘a odniosły jak dotąd ogromny sukces, nowe wydarzenie KEEMSTAR‘a z Realm Royale ma znacznie większa pulę nagród. Nie wiadomo też, czy UMG lubi inny organizator turnieju będzie zaangażowany w wydarzenia youtubera.

Realm Royale to kolejny bezpłatny battle royale z perspektywą trzecioosobową (TPP). Tytuł autorstwa Hi-Rez Studios zawiera unikalną, opartą na klasach rozgrywkę, którą można porównać do innych gier online typu multiplayer dzięki fantastycznemu tematowi, pancerzowi i broni.

Chociaż niewiele wiadomo o cotygodniowym turnieju KEEMSTAR’a, większość najlepszych graczy w Realm Royale skusi się na rywalizację ze względu na reklamowaną pulę nagród.