Wszystkie gry potwierdzone na E3 2018 : Spider-Man, Assassin’s Creed Odyssey, Battlefield 5 i inne

E3 jest największą wizytówką gier wideo każdego roku, a E3 2018 ma się podobać. Podczas gdy wydarzenia takie jak Gamescom mogą być znacznie większe pod względem samej frekwencji, E3 jest nadal miejscem, w którym programiści mogą zaprezentować swoje nadchodzące projekty. Na pewno jest wiele gier, o których nie wiemy, ale przejdźmy do wszystkich tych, które zostały potwierdzone do tej pory.

Podczas gdy E3 był bardziej skoncentrowany z perspektywy odbiorców, spektakl został skutecznie rozłożony na prawie cały tydzień. Konferencje prasowe i gabloty pojawiły się wcześniej i wcześniej; Pierwszym z zespołów w tym roku ponownie będzie wydarzenie EA Play, Electronic Arts przed premierą E3. Nie znamy pełnego składu programu, ale wydawca potwierdził już, że będą tam dwie największe jego nadchodzące gry: Anthem i Battlefield V. Anthem od BioWare jest grą akcji w otwartym świecie, o którym możemy się jeszcze wiele dowiedzieć, więc EA Play powinno dostarczyć nam mocniejszego pojęcia, czego się spodziewać. Podobnie, powinniśmy dowiedzieć się jeszcze więcej o nowych funkcjach, które zaoferuje Battlefield V, ponieważ przeniosą franczyzę z powrotem do II wojny światowej.

Główna konkurencja Battlefield, Call of Duty: Black Ops 4, również pojawi się na E3. Kolejna strzelanka Activision, Destiny 2, również będzie dostępna, ponieważ Bungie ma udostępnić szczegóły dotyczące nadchodzącego trybu, który będzie dostępny jesienią tego roku, oferując “nowy styl gry” dla strzelanek FPS.

Super Smash Bros. na Switch będzie jedną z największych gier Nintendo na targach, podczas gdy Sony stwierdziło, że konferencja prasowa skupi się przede wszystkim na czterech grach: Death Stranding, Ghost of Tsushima, Spider-Man i The Last Of Us 2. Będą tam jednak pokazywane niektóre projekty od zewnętrznych twórców, podczas gdy konferencja Microsoftu pozostaje zagadką.

Na pewno będzie o wiele więcej na wystawie i zawsze istnieje duża szansa na niespodziankę. Wiemy na przykład, że obecny będzie deweloper gry Wiedźmin i Cyberpunk 2077, CD Projekt Red, choć nie wiemy, czy będzie to gra. Również w maju na pozór wyciekła Walmart Canada; jedna z tych gier, Rage 2, okazała się prawdziwa, więc być może więcej z tych gier pojawi się na E3. Zapoznaj się z pełną listą potwierdzonych gier do tej pory i sprawdź ponownie, gdy będziemy kontynuować aktualizację w okresie poprzedzającym pokaz, który trwa od 12 do 14 czerwca.

Wszystkie gry, które zostały potwierdzone na E3 2018

3 Minutes to Midnight

Anthem

Arcade 1UP

Arcade Islands: Volume One

Arena of Valor

Aria’s Legacy

Assassin’s Creed Odyssey

Atari Flashback Classics for Nintendo Switch

Atari Flashback Classics Volume 3

Battle Teams 2

Battlefield V

Beyond Good and Evil 2

Call of Duty: Black Ops 4

Champions Eleven

Death Stranding

Defiance 2050

Destiny 2 (new fall update/DLC)

The Division 2

Fallout 76

For Honor

Ghost of Tsushima

Heavy Fire: Red Shadow

Home Sweet Home

Kingdom Hearts III

The Last Of Us Part II

Monster Boy and the Cursed Kingdom

Monster Hunter Generations Ultimate

Night Driver

Pool Elite

Rage 2

ReEvolve

Remedy’s new game (untitled)

RollerCoaster Tycoon for Nintendo Switch (working title)

RollerCoaster Tycoon Joyride

RollerCoaster Tycoon Touch

Saier’s Light

Spider-Man

Splatoon 2 (Nintendo esports competition)

Super Smash Bros. Switch

Shadow of the Tomb Raider

The Abyss

The Sinking City

Skull & Bones

Starline: Battle for Atlas

Strange Brigade

Tempest 4000

Transference

Transit City Touch

V-Rally 4

Warhammer Martyr

War Clash