Wielkie Finały Ligi Overwatch przyciagnęły prawie 11 milionów widzów

Blizzard opublikował kilka kluczowych danych z zakończonych w ubiegły weekend Wielkich Finałów Overwatch League – i są one ogromne. Wydarzenie zgromadziło 10,8 miliona widzów na całym świecie, powiedział Blizzard.

Wielkie Finały składały się z dwóch meczów w dwa dni. Aby przedstawić tę postać w perspektywie, 10,8 miliona widzów to więcej niż łączna liczba widzów dla wszystkich meczów 1. Tygodnia wcześniej w tym roku.

Wydarzenie było dostępne do oglądania w wielu miejscach, a tym na Twitch i MLG, a także w telewizji amerykańskiej na kanałach ESPN. Najważniejsze wydarzenia w turnieju pokazano na ABC. W Chinach również mecze były pokazywane w telewizji ZhangQi, NetEase CC i Panda TV. W Korei Południowej finały były nadawane przez MBC.

London Spitfire pokonał Philadelphia Fusion 2-0 w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku, aby wygrać inauguracyjne Wielkie Finały Ligi Overwatch.

Po zakończeniu pierwszego sezonu, w tym miesiącu odbędzie się impreza All-Star Weekend z najlepszymi graczami z ligi. W innych wiadomościach Overwatch League, Liga dodała zespoły w Atlancie, Gruzji, i w Guangzhou w drugim sezonie.

Oglądałeś Finały Ligi Overwatch? Któremu zespołowi kibicowałeś i dlaczego, według Ciebie, Twoi faworyci zajęli to miejsce. Swoją opinię możesz przedstawić na Forum redakcji.