Wadid dołącza do Rogue jako support

Skład Rogue w LEC powoli składa się w całość.

Po wczorajszym nabyciu doświadczonego dżunglera League of Legends, Polaka Mateusza KikisSzkudlarka, Rogue ogłosił, że drugim członkiem, który dołączy do jego składu, będzie dawny support G2 Esports, KimWadidBae-In. “Oficjalnie od dzisiaj jestem graczem Rogue” – powiedział Wadid w komunikacie w mediach społecznościowych. “Miałem oferty z różnych regionów, ale Rogue był jedyną drużyną, która mi bardzo pomogła.”

Wadid był w tym roku kluczowym członkiem składu G2, który dotarł do półfinałów Worlds‘ów, ostatecznie przegrywając z późniejszymi mistrzami – Invictus Gaming. Podczas gry G2, Wadid pomógł zespołowi odnotować zdecydowane zwycięstwo nad faworytami turnieju, Royal Never Give Up w ćwierćfinale Worlds‘ów.

Zostanie on zastąpiony przez byłego supporta Misfits, Mihaela MikyxMehle, który również dołącza do zespołu obok byłego mid lanera Fnatic, Rasmusa CapsWinthera.

Zapowiedzi następują po raporcie ESPN, który stwierdził, że składem Rogue byliby poprzedni gracze Roccat: top laner Kim “Profit” Jun-hyung, mid laner Chres “Sencux” Laursen, ADC Martin “HeaQ” Kordmaa, Kikis i Wadid.