Ujawniono nowe informacje o śnieżnej mapie w PUBG!

Nowe ujawnienie pierwszego nieoficjalnego wyglądu nadchodzącej mapy pokrytej śniegiem, która trafi na PlayerUnknown’s Battlegrounds jeszcze w tym roku.

Pierwotnie ogłoszona podczas E3 tego roku, od tego momentu było o niej cicho. Teraz przyjrzyjmy się, jak będzie wyglądała mapa, w tym układom budynków i innym.

Ujawniony obraz mapy, opublikowany przez użytkownika Reddita o nazwie ruskalaka, od tego czasu był oglądany ponad 300 000 razy na Imgur. Mapa jest wyspą otoczoną przez wodę, przez którą przepływa duża rzeka.

Na mapie znajduje się kilka ważnych punktów, a także mniejsze miasta. Inne informacje sugerują, że mapa będzie miała sześć na sześć kilometrów, czyniąc ją większą niż Sanhok. Będzie jednak mniejsza od Erangela i Miramaru.

Obecnie nie ma określonej daty wydania dla mapy zimowej, ale pewne jest, że pojawi się na PC w 2018 roku. W przyszłości pojawi się na wersję Xbox One.

Ty też jesteś fanem i nie możesz się doczekać dodania zimowej mapy? Na Pograjnikowym Forum możesz rozpocząć dyskusję o pojawieniu się nowej mapy.