Uczestnicy PUBG Global Invitational otrzymają ekskluzywne skiny w grze

PUBG Corp. ujawniło dzisiaj, że uczestnicy PlayerUnknown’s Battlegrounds Global Invitational 2018, które odbędzie się w przyszłym miesiącu, otrzymają skórki w grze.

Podstawowy bilet Solo kosztuje 34 $ (127 złotych), ale istnieje opcja specjalnego biletu Premium za 75 $ (280 złotych). Posiadacze biletów Premium otrzymają ‘doświadcznie VIP’ na Mercedes-Benz Arena w Berlinie w Niemczech, w tym dodatkowe miejsca, dostęp do Loży Premium i ekskluzywne wejście.

Każdego dnia zostanie udostępniony konkretny drobny produkt dla uczestników. Aby otrzymać pełny zestaw, uczestnicy muszą wziąć udział w każdym z czterech dni wydarzenia. Skórki pochodzą z Kolekcji Wasteland i zawierają Maskę Żniwiarza, Bluza z kapturem Doomsday, Spodnie Surwiwalisty i Patelnia Osądu.

W sumie, jeśli ktoś chce wziąć udział w wydarzeniu na minimalnym poziomie, będzie musiał wydać 134 $ (500 złotych) na bilety na to wydarzenie. Skórki są oczywiście dodatkowym bonusem, ponieważ głównym wydarzeniem będzie finał PGI 2018, pierwszego wielkiego turnieju esportowego PUBG Corp.

PUBG Global Invitational 2018 to nie tylko turniej, który pokazuje esportowy potencjał PUBG, ale wyjątkowa okazja, aby przyciągnąć fanów PUBG z całego świata, aby mogli cieszyć się prawdziwie wciągającym doświadczeniem PUBG” – powiedział Changham Kim, dyrektor generalny PUBG Corp. “Czekamy z niecierpliwością na kontakt z fanami w Berlinie i obserwujemy, jak intensywna akcja PUBG osiąga gorączkę jak nigdy dotąd.”

PGI 2018 odbędzie się od 25 do 29 lipca i będzie w nim rywalizować 20 najlepszych drużyn oraz pulę nagród wynoszącą 2 miliony dolarów. Osobny artykuł o PGI 2018 znajdziesz tutaj.