Ubisoft na E3 2018: Czego się można spodziewać

Ubisoft zaplanował tradycyjną konferencję prasową przed E3 w poniedziałek, 11 czerwca o 22:00 – dzień przed otwarciem wielkiej konwencji gier dla publiczności. Pełny harmonogram możesz sprawdzić w linku poniżej.

Harmonogram konferencji prasowych E3 2018 dla Nintendo, Sony, Microsoft i innych

Zeszłoroczny pokaz niemal został storpedowany przez przecieki, ale Ubisoft wciąż udało się wyciągnąć kilka wielkich niespodzianek, w tym ujawnienie mało prawdopodobnego parowania w grze Mario + Rabbids : Kingdom Battle. Bariery wokół tegorocznego składu były podobnie porowate, ale wydarzenie z pewnością będzie miało wiele do zaoferowania. Oto czego możemy się spodziewać.

 

Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft ujawnił Assassin’s Creed Odyssey, prawdopodobnie dzięki wyciekowi pojedynczej fotografii z upominkowego breloczka. Następny tytuł z serii podróży w czasie zabierze fanów do starożytnej Grecji.

Gry Assassin’s Creed znane są z pseudohistorycznej dokładności. Panowanie starożytnych Greków było dość długie, ale hełm na pęku kluczy wygląda podobnie do tego, który nosi starożytny posąg Leonidasa I, słynnego spartańskiego wojownika, który zginął w bitwie pod Termopilami. Ta sama bitwa została udramatyzowana w filmie 300, a sądząc po krótkiej animacji, która pojawiła się na Twitterze, Ubisoft chce wyciągnąć to porównanie.

 

The Crew 2

Po raz pierwszy pokazany na zeszłorocznym E3, The Crew 2 ma ukazać się 29 czerwca. Tytuł wyścigowy pozwala graczom płynnie przechodzić między samochodami, łodziami i samolotami wyścigowymi na tym samym torze. Spodziewaj się zobaczyć mnóstwo materiału z prawie ukończonej gry pokazanej na scenie.

 

Tom Clancy’s The Division 2

Wiadomość o istnieniu The Division 2 wyciekła w marcu i została później potwierdzona przez zespół Ubisoft. Od tego czasu Ubisoft nie powiedział nic więcej. Artykuł, w którym Ubisoft porównuje The Division 2 do poprzedniej części i mówi, w czym będzie lepsza, znajduje się poniżej.

Ubisoft mówi, w czym The Division 2 będzie lepsze od pierwszej części

Oryginalny The Division został osadzony w pozostałościach po Nowym Jorku po poważnej katastrofie biologicznej, która zabiła miliony ludzi. Ale gra była wyjątkowo samodzielna. Oznacza to, że istnieje wiele nowych miejsc, w których Ubisoft będzie mógł korzystać z franczyzy.

Wraz z ujawnieniem ustawień gry można oczekiwać, że Ubisoft pozostanie przy obietnicy zwiększonej stabilności i radykalnych ulepszeń gry. Kiedy The Division uruchomiono po raz pierwszy, było nękane przez błędy. Od tego czasu, tryb battle royale i gry takie jak Destiny 2 zmieniły oczekiwania graczy co do tego, jak powinien wyglądać konkurencyjny tytuł gier jako usługa.

 

Skull and Bones

Skull and Bones to gra oparta na drużynie z morską grą walki, która została ujawniona w zeszłym roku. Wzięliśmy udział w grze, która opiera się na morskiej bitwie pokazanej w Assassin’s Creed 4: Black Flag i podobało nam się to, co widzieliśmy. Ale w maju Ubisoft ogłosił, że gra będzie opóźniona do roku podatkowego 2019-2020.

Powód? Raport o zarobkach firmy mówi, że potrzebuje więcej dopracowania. Aby zachęcić fanów do działania, spodziewaj się, że Ubisoft umieści nowe i niezapomniane funkcje z przodu i od środka.

 

Beyond Good & Evil 2

W maju twórcy Beyond Good & Evil 3 pokazali 45 sekund materiału z pre-alfa. Wprowadził on fanów do dwóch postaci, kobiety o imieniu Shani i małpy o imieniu Knox.

Deweloperzy wspomnieli, że Beyond Good & Evil 2 będzie oferował bitwy pomiędzy potężnymi sterowcami, walkami powietrznymi pomiędzy pilotami myśliwców i – w hołdzie oryginalnym Beyond Good & Evil – walkę w zwarciu z mieczami. Powiedzieli również, że ten świat gry, system słoneczny znany jako System 3, będzie płynny bez ładowania. Gracze stworzą postać i wejdą w rolę kapitana piratów, ale będą mieli członków załogi z indywidualnymi obowiązkami, takimi jak medyk i szpieg. (Nie jest jasne, czy mogą to być postacie kontrolowane przez człowieka czy sojusznicy sztucznej inteligencji.)

Programiści z Ubisoft Montpellier obiecali o wiele więcej na tegorocznym E3.

 

Tom Clancy’s Splinter Cell

Strony informacyjne wielu niezapowiedzianych tytułów wyciekły na początku maja dzięki Walmart Canada. Wśród nich był wpis o nowy tytuł w serii Splinter Cell, chociaż nie podano żadnego tytułu.

Ostatnim razem, gdy zobaczyliśmy nawet najkrótszą okazję, Sam Fisher był w specjalnej promocji w grze dla Ghost Recon Wildlands. To sam Michael Ironside zagrał głos, co oznacza, że Ubisoft i oryginalny głos Fishera są co najmniej w komunikacji.

Najnowszym tytułem w serii był Splinter Cell: Blacklist, która ukazała się w 2013 roku.

 

For Honor

Historyczna gra walki Ubisoft’u For Honor ma już za sobą drugą edycję treści i zyska trochę uwagi na pokazie wydawcy na E3. W najnowszym filmie o zwiastunach zespół For Honor obiecał kilka “fajnych niespodzianek” – włączając w to coś, co wydaje się być nową frakcją zbliżającą się do gry – że spodziewamy się ujawnienia na E3 2018.

 

Far Cry 5 DLC

Pierwszy dodatek do gry Far Cry 5, House of Darkness, rozpoczyna się tydzień przed E3 i wysyła graczy do dżungli w Wietnamie. Planowane są jeszcze dwa epizody DLC: Dead Living Zombies, w którym gracze walczą z hordami nieumarłych na nieużytkach; i Lost on Mars, który przedstawia bitwy przeciwko pająkom kosmicznym na czerwonej planecie. Możliwe, że to ekspansje Far Cary 5 zwrócą uwagę podczas konferencji prasowej Ubisoft’u podczas E3.

 

Just Dance

To nie byłoby wydarzenie prasowe Ubisoft’u bez nowego Just Dance – i występ z wykorzystaniem nowego Just Dance. Ubisoft nadal wydaje swoje roczne gry Just Dance na Nintendo Wii. Ta franczyza nigdy nie umrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *