Twitch dodaje dodatkowe opcje filtrowania dla streamowania PUBG

Twitch wprowadził nowe funkcje, które pomogą Ci znaleźć strumień PlayerUnknown’s Battlegrounds, który chcesz obejrzeć.

Popularna gra battle royale ma nowe opcje filtrowania na Twitchu, która pozwala widzom filtrować strumienie przez tryb rozgrywki i jak późno są w grze.

W niestandardowych filtrach widz może zdecydować, czy chce oglądać graczy w meczach solowych, duetowych czy drużynowych, a także filtrować strumienie w zależności od tego, ilu graczy zostało w grze. Opcje obejmują gry z ponad 50 graczami, gry z udziałem od 25 do 50 graczy oraz gry, które zbliżają się do końca z mniej niż 25 graczami.

Te filtry wydają się pomocne, aby umożliwić widzom pominięcie części żmudnego, a czasem nudnego procesu grabieży we wczesnej fazie meczów i dostać się do najbardziej ekscytujących części. Chociaż niektórzy fani nadal będą chcieli oglądać całe gry, daje to innym możliwość oglądania tylko niektórych sekcji lub rodzajów gier. Twitch może potencjalnie dodać więcej opcji w przyszłości, aby pomóc widzom zawęzić opcje przesyłania strumieniowego.

Niestandardowe filtry były przydatne dla widzów w innych grach z przeszłości, a fani League of Legends i Overwatch reagowali pozytywnie na filtry charakterystyczne dla danej postaci. Counter-Strike: Global Offensive ma podobne filtry do odtwarzania mapy. Z PUBG rozszerzającym pulę map możemy niedługo znaleźć coś podobnego do filtra mapy CS:GO w sekcji PUBG.