Tryb battle royale w Red Dead Online daje Ci tylko łuki i noże

Pierwsza faza bety Red Dead Online rozpocznie się dzisiaj na konsolę, zamieniając mapę Red Redemption 2na pochłonięty przestępczością plac zabaw. Przed premierą beta, lista działań została wyśledzona i opublikowana na Twitterze przez illogical Mods. Lista obejmuje różne prace, wyścigi i, tak, tryb battle royale.

Tryb Make It Count przyciska graczy do siebie w malejącym obszarze, aż jeden z nich stanie się ostatnim na placu boju. Nie jest to jednak całkowicie konwencjonalny battle royale, ponieważ broń jest ograniczona do łuków lub noży, w zależności od tego, gdzie walczysz. Na plantacji Saint Denis i wysokich drzewach będziesz miał łuk, podczas gdy wersje Stillwater Creek i Strawberry dają jedynie możliwość rzucania nożami.

Kowbojowy battle royale bez rewolwerów brzmi..odważnie. Niektórym jednak może się to spodobać. Łuki i noże do rzucania są cichymi broniami, więc jeszcze większy nacisk kładzie się na skrycie niż zwykle i niewątpliwie wywoła to bałagan za każdym razem, gdy usłyszysz szelest liści.

Gdzie indziej jest kilka hojnych prac, wszystkie z udziałem postaci znanej jako Horley. W jednej, Horley zatrudnia graczy do ścigania oszusta w imieniu szefa policji. W innym gracze mogą pomścić śmierć męża kobiety. Horley wprowadza również graczy do złodzieja koni, Claya Daviesa, który najwyraźniej będzie uczył tajników handlu końmi ludzi wyjętych spod prawa.

Jeśli chcesz tylko strzelać, na całym terytorium jest mnóstwo darmowych strzelanin i bitew drużynowych. Niestety, jest też mnóstwo wyścigów. Bardzo podobają mi się wyścigi w GTA Online – na przykład te weekendowe u Syla, Hogatego i Sheparda – ale nie jestem przekonany, że konie wyścigowe będą zabawne.