Treyarch ujawnia nową mapę w CoD: Black Ops 4 – Morocco

Fani Call of Duty dostali szansę na zapoznanie się z jedną z najnowszych map nadchodzących w następnej odsłonie franczyzy.

Treyarch odsłonił dziś na Twitterze nową mapę w Black Ops 4, Morocco. Opis mapy mówi, że “rebelianci w małej marokańskiej wiosce używają rządowych wojskowych samolotów zaopatrzeniowych jako cel, gdy latają nad otaczającą Saharą.”

Treyarch opublikował 19-sekundowe wideo z mapy, ale to wystarczy, by podekscytować fanów Call of Duty. Opierając się na tym krótkim zwiastunie Morocco, niektórzy fani uważają, że wygląda trochę podobnie do Yemenu z BO II.

Wraz z wprowadzeniem Morocco w grze Black Ops 4 pojawi się co najmniej 12 map dla wielu graczy. Cztery ulubione przez fanów mapy z poprzednich tytułów zostaną odnowione w Black Ops 4. Tymi mapami są Jungle, Summit i Firing Range z Black Ops, a także Slums z Black Ops II. Dołączą do nich nowe mapy, takie jak Arsenal, Contraband, Frequency, Gridlock, Hacienda, Payload, Seaside, a teraz także Morocco.

Więcej map dla wielu graczy zostanie wprowadzonych do gry, gdy zostanie opublikowane DLC. Mnóstwo nieznanych map będzie dostępnych, gdy CoD: Black Ops 4 stanie się dostępny na całym świecie 12 października.

Jesteś fanem wieloletniej serii Call of Duty? Wiele więcej artykułów na temat tej gry znajdziesz tutaj, a na Forum Pograjnika z pewnością znajdzie się ktoś, kto chętnie o niej podyskutuje.