Team Liquid zwycięzcą drugiego sezonu PUBG StarSeries i-League

Team Liquid zaszokował fanów, wygrywając finały drugiego sezonu StarSeries i-League PlayerUnknown’s Battlegrounds. Odmawiając w ostatniej grze Team Vitality i OGN Entus Ace pierwszego miejsca.

OGN i Vitality walczyły po raz pierwszy przez cały dzień, z różnicą 50 punktów pod koniec trzeciego dnia. Wszyscy oczekiwali, że jeden z tych dwóch zespołów zdobędzie tytuł. Zamiast tego Liquid ukradło go po serii świetnych występów w ostatnich pięciu meczach.

Liquid zabezpieczył podwójne drugie miejsca i wyszedł pierwszy raz na prowadzenie. Zmniejszyło to różnicę między nimi, OGN i Vitality do 50 punktów, tworząc interesującą grę finałową.

Żadna inna drużyna nie miała szansy na awans do pierwszej trójki w finałowej rozgrywce. FaZe z czwartego miejsca było 400 punktów za Liquid i odpadła z miejsca w czołowej trójce.

Pozostałe 13 drużyn mogło jednak nadal ścigać graczy Vitality, Liquid i OGN, aby odmówić każdej drużynie większej wypłaty.

OGN padło pierwsze po tym, jak zostało złapane przez wiele drużyn, pozostawiając Vitality i Liquid w walce o tytuł. OGN miało około 100 punktów przewagi przed rozpoczęciem gry, ale spadło do Liquid i Vitality, aby zabezpieczyć wystarczająco dużo zabójstw umieścić się wysoko, by zdobyć tytuł dla Europy.

Vitality spadło krótko później, podczas gry Liquid zajął czwarte miejsce, aby dać im wystarczająco dużo punktów, aby zdobyć tytuł i dużą część puli nagród o wartości 100 000 $.

Oglądałeś finały drugiego sezonu PUBG StarSeries i-League? Również byłeś zaskoczony zwrotami akcji? Swoje emocje podczas oglądania tego turnieju możesz przedstawić na Pograjnikowym Forum.