Shroud, n0thing i sgares zagrają na ESEA Open z Fifflaren’em i lurppis’em

Dział ESEA Open wygląda strasznie teraz, gdy legendy Counter-Strike dołączają do rang.

Dawne trio Cloud9: MichaelshroudGrzesiek, Jordann0thingGilbert, i SeansgaresGares będzie grało w dziale ESEA Open 28. sezonu. Będą grać w dywizji w zachodniej konferencji pod nazwą drużyny “Old Guys Club“, który wydaje się być planem stworzonym dla zabawy.

Dołączy do nich także wiele innych emerytowanych nazwisk CS:GO, takich jak była gwiazda Ninjas in Pyjamas RobinFifflarenJohansson i dyrektor generalny Immortals TomilurppisKovanen. Trener CLG Red AbrahamabEFazli i analityk HalvorvENdettaGulestol są również wymienieni na stronie zespołu ESEA.

“Uwaga: Fifflaren i lurppis są liderami tego wielkiego przedsięwzięcia”, mówi ich strona zespołu ESEA. “Osiągnięcia: Najpierw CS:GO subreddit.” Shroud dotarł również na pierwszą stronę subreddita, wspominając o jego udziale, mimo że grał w Fortnite: Battle Royale jako emerytowany gracz CS:GO.

Chociaż zespół ten wydaje się być stworzony wyłącznie dla zabawy, może wyrządzić poważne szkody w dziale ESEA Open. Ponieważ wszystkie zespoły profesjonalne i półprofesjonalne będą znajdować się w sekcjach ESEA Premier, Zaawansowane, Główne i Średnio zaawansowane, klubowi Old Guys nie powinno być za dużo miejsca na pierwszym miejscu w swojej konferencji i podziale.