Rockstar aktualizuje ekonomię Red Dead Online

Rockstar Games wprowadza zmiany w spornej ekonomii Red Dead Online od czwartku, dostosowując ceny przedmiotów w grze i zwiększając wypłaty gotówki i złota. Lepszą wiadomością dla graczy, którzy wypróbowali wersję beta RDR2, jest to, że Rockstar daje im niezły napływ gotówki za darmo.

Najlepszą wiadomością jest to, że jeśli kupiłeś coś w Red Dead Online, a Rockstar obniżył cenę tego przedmiotu, otrzymasz zwrot pieniędzy w grze.

Oto główne zmiany, które pojawią się w Red Dead Online, w tym korekty nagród, wyceny przedmiotów z katalogu oraz zrównoważone wartości skór i innych przedmiotów:

Zwiększenie płatności gotówkowych i w złocie w wielu różnych działaniach.

Obniżenie cen większości broni. W przypadku graczy, którzy zakupili już broń po wcześniejszych cenach, od dziś automatycznie naliczamy różnicę od salda gracza – po następnym zalogowaniu się do bety Red Dead Online należy uzyskać komunikat ostrzegawczy, aby powiadomić o tej zmianie, a zwroty środków mogą potrwać do poniedziałku 10 grudnia, aby dotrzeć do wszystkich uprawionych graczy.

Równoważenie wartości wybranych skór, skórek i ryb, a także odrodzenia konia i broszur.

Rockstar mówi, że nie ma potrzeby ulepszenia ekonomii w grze Red Dead Online. “Oczywiście nasze wysiłki mające na celu poprawę i zrównoważenie bety Red Dead Online będą kontynuowane” – powiedziało studio. “Jesteśmy świadomi i wciąż oceniamy szereg dalszych dostosowań opartych na opiniach społeczności.”

Gracze, którzy wzięli udział w becie Red Dead Online (od 27 listopada do 7 grudnia, 9:00 czasu polskiego) otrzymają 250 $ gotówki w grze i 15 sztabek złota. Rockstar mówi, że te przelewy zaczną się już dzisiaj.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rockstar planuje wkrótce wprowadzić kolejną aktualizację, aby wyeliminować błędy, które wyrzucały graczy z sesji rozgrywki.