Red Dead Redemption 2 z własną ekskluzywną linią odzieżową

Jeśli styl krawiecki Red Dead Redemption 2 zainspirował Cię do aktualizacji swojej prawdziwej garderoby, nowa linia ubrań inspirowana przygodą z Dzikiego Zachodu producenta Rockstar Games jest już dostępna w nowojorskiej wytwórni Barking Irons.

Linia Red Dead Redemption 2 od Barking Irons składa się z kilku podstawowych artykułów odzieżowych, które czerpią inspirację od protagonisty Arthura Morgana. Na przykład woskowana bawełniana Kurtka Rewolwerowcy (250 $ = 940 złotych, na zdjęciu powyżej) z nadrukiem Arthur na kołnierzu i “Van Der Linde Gang” na wewnętrznej stronie. Kolekcja zawiera również trzy koszule z guzikami: dżinsową koszulę w indygo (150 $ = 570 złotych), niebieską koszulę w paski (120 $ = 450 złotych) i granatową koszulę w paski (120 $ = 450 złotych). Koszule zawierają mieszankę akcentów, w tym “A. Morgan obszyty kołnierzyk, haft z logo Rockstar i nadrukiem Rockstar. Całkiem biała koszula (92 $ = 350 złotych) uzupełnia kolekcję odzieży.

Marka ma także trzy torby w ramach kolekcji Red Dead Redemption 2: torba do jazdy terenowej (180 $ = 680 złotych) z tej samej woskowanej bawełny, co kurtka, torba brezentowa (75 $ = 280 złotych) i torba z tkaniny diagonalnej (320 $ = 1200 złotych).

Kolekcja jest dostępna na stronie internetowej Barking Irons.