PUBG otwiera stronę zwaną “Naprawić PUBG”

PUBG wyszedł z Wczesnego Dostępu na PC już w grudniu, ale gra wciąż nie jest w stanie, w jakim chcieliby ją widzieć fani i deweloperzy PUBG Corp. Studio wkłada wiele zasobów w sprawienie, by PUBG stał się lepszym miejscem, jak się wydaje, a jedną z jego części jest nowa strona internetowa o nazwie “Fix PUBG” (= naprawić PUBG).

Skąd ta nazwa? “Jest to wyrażenie, które ostatnio często słyszymy: błędy, problemy z wydajnością i problemy związane z jakością życia ograniczają prawdziwy potencjał PUBG, a Ty chcesz to naprawić” – czytamy na stronie. “Więc uważamy, że nadszedł czas, aby coś z tym zrobić.”

Fix PUBG będzie “trwającą 2 miesiące kampanią“, która pozwoli PUBG Corp. zaktualizować i ulepszyć grę dzięki funkcjom wymaganym przez fanów i innych. Celem witryny Naprawić PUBG jest zapewnienie poziomu przejrzystości, aby fani mogli zrozumieć, co, dlaczego i kiedy to wszystko.

Kampania potrwa od sierpnia do października, chociaż PUBG Corp. podkreślił, że zawsze będzie się zastanawiać, w jaki sposób może ona z czasem rozszerzyć i ulepszyć PUBG.

Witryna prezentuje plan zmian w zakresie wydajności klienta, wydajności serwera, zapobiegania oszustom, dopasowywaniu, napraw i problemów związanych z jakością życia, a także konkretnych terminów, w których te problemy będą rozwiązywane w sierpniu i październiku.

Przejdź do witryny Fix PUBG, aby dowiedzieć się więcej.

Podczas gdy profil PUBG i popularność mogły spadać w ostatnich miesiącach, po części ze względu na ogromny wzrost zainteresowania Fortnite, nadal cieszy się ogromną popularnością. Gra osiągnęła szczytową liczbę równoczesnych graczy powyżej 1,1 miliona, czyli prawie dwukrotnie więcej niż najwyższa gra.

Swoimi pomysłami i pracą możesz się podzielić na Forum Pograjnika, a z pewnością rozwinie się ciekawa dyskusja.