Pierwszy z nowych skinów został ujawniony dla Żołnierza: 76

Impreza Rocznicy Overwatch 2018 trwa niecały tydzień, a Blizzard zaczął odliczać dni, gdy odkrywa skórę.

Żołnierz: 76 to pierwszy bohater Overwatch, który otrzymał skórkę Rocznicową. Skórka w stylu epickim nazywa się Żołnierz Venom: 76 . ” Jesteśmy zaledwie o tydzień od Rocznicy Overwatch”, napisał Blizzard na swoim europejskim koncie Overwatch na Twitterze. “Dołącz do nas podczas uroczystości, licząc od dwóch odkryć skinów.”

Żołnierz Venom: 76 jest bardziej odbarwiony niż cokolwiek innego, ale skórka daje Żołnierzowi: 76 maskę na twarz i przekonstruowaną ikonę marynarki. (Na tylnej stronie marynarki znajduje się kobra z czerwonymi oczami dla skórki Venom).

Blizzard ujawnił wcześniej w tym tygodniu, że Overwatch dostanie 11 nowych skórek w wydarzeniu Rocznicy Overwatch 2018 – trzy epickie skórki i osiem legendarnych skórek. Projektant gry Overwatch Jeff Kaplan drażnił potencjalną oficjalną skórkę dla jednego bohatera Overwatch (może Doomfist), ale pozostawił nas niedoinformowanych.

Jeśli wszystko pójdzie tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich wydarzeń Overwatch, możemy się spodziewać, że nowe skórki będa ujawniać się każdego dnia w okresie poprzedzającym to wydarzenie. Europejskie konto Overwatch mówi, że ma dwa ujawnienia i jest możliwe, że inne pojawi się dzisiaj.

Impreza Rocznicy Overwatch ma również przywrócić wszystkie poprzednie sezonowe drobiazgi gry. Jeśli przegapiłeś skórkę z jednego z wydarzeń Overwatch, masz szansę ją wziąć. Podobnie Blizzard ponownie wprowadzi wybraną liczbę bójek Overwatch do arkady gry podczas wydarzenia.

Rocznica Overwatch 2018 będzie trwać od 22 maja do 11 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *