Pierwszy z nowych skinów został ujawniony dla Żołnierza: 76

Impreza Rocznicy Overwatch 2018 trwa niecały tydzień, a Blizzard zaczął odliczać dni, gdy odkrywa skórę.

Żołnierz: 76 to pierwszy bohater Overwatch, który otrzymał skórkę Rocznicową. Skórka w stylu epickim nazywa się Żołnierz Venom: 76 . ” Jesteśmy zaledwie o tydzień od Rocznicy Overwatch”, napisał Blizzard na swoim europejskim koncie Overwatch na Twitterze. “Dołącz do nas podczas uroczystości, licząc od dwóch odkryć skinów.”

Żołnierz Venom: 76 jest bardziej odbarwiony niż cokolwiek innego, ale skórka daje Żołnierzowi: 76 maskę na twarz i przekonstruowaną ikonę marynarki. (Na tylnej stronie marynarki znajduje się kobra z czerwonymi oczami dla skórki Venom).

Blizzard ujawnił wcześniej w tym tygodniu, że Overwatch dostanie 11 nowych skórek w wydarzeniu Rocznicy Overwatch 2018 – trzy epickie skórki i osiem legendarnych skórek. Projektant gry Overwatch Jeff Kaplan drażnił potencjalną oficjalną skórkę dla jednego bohatera Overwatch (może Doomfist), ale pozostawił nas niedoinformowanych.

Jeśli wszystko pójdzie tak, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich wydarzeń Overwatch, możemy się spodziewać, że nowe skórki będa ujawniać się każdego dnia w okresie poprzedzającym to wydarzenie. Europejskie konto Overwatch mówi, że ma dwa ujawnienia i jest możliwe, że inne pojawi się dzisiaj.

Impreza Rocznicy Overwatch ma również przywrócić wszystkie poprzednie sezonowe drobiazgi gry. Jeśli przegapiłeś skórkę z jednego z wydarzeń Overwatch, masz szansę ją wziąć. Podobnie Blizzard ponownie wprowadzi wybraną liczbę bójek Overwatch do arkady gry podczas wydarzenia.

Rocznica Overwatch 2018 będzie trwać od 22 maja do 11 czerwca.