Perspektywa pierwszoosobowa w Red Dead Redemption 2 – drugi gameplay’owy zwiastun gry

W poniedziałek (01.10.2018) Rockstar Games dało nam kolejną dawkę Red Dead Redemption 2. Mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun przedstawiające dwie opcje kamery i górę aktywności dla Ciebie.

Drugi trailer z gry – pierwszy widzieliśmy w sierpniu – ujawnia, że możesz podejść bliżej i spersonalizować się z grywalnymi sojusznikami i wrogami Arthura Morgana. Możesz przeżyć tę przygodę z pierwszej osoby lub możesz użyć kamery filmowej, aby uzyskać szeroki wgląd w wspaniały świat gry.

Podkreśla również, jak ogromny i zaangażowany jest ten otwarty świat. Możesz uczestniczyć w napadach na pociągi, banki i w staroświeckiej eksploracji.

Będziesz jednak w ciągłym niebezpieczeństwie ze strony gangów, złodziei i dzikiej przyrody, kiedy będziesz samotnie wędrować.

Film podkreśla, że wybory moralne, które podejmujesz, wpłyną na to, jak inne postacie reagują na Ciebie. Możesz zdecydować, czy się myć i golić, chociaż postaci uciekają, jeśli całkowicie zrezygnujesz z higieny.

Ze względu na wirtualne społeczeństwo, nie pozwól, aby Artur był zbyt śmierdzący.

Widzimy także rozbudowany system Dead Eye, który pozwala zwolnić czas, aby podświetlić konkretne cele i zobaczyć krytyczne lub śmiertelne punkty wrogów.

Red Dead Redemption 2 przejmie życie graczy PlayStation 4 i Xbox One 26 października.

Ciebie również zaskakują następne kroki Rockstar Games w RDR2? Na redakcyjnym Forum możesz przedstawić swoją opinię dotyczącą nowych newsów o Read Dead Redemption 2.