Oddział Method w WoW zaczęło współpracę z Kensington

Jedna z największych organizacji w World of Warcraft, Method, dodało nowego sponsora, producenta akcesoriów do komputerów desktop i laptopów Kensington. Ogłoszona wraz z zespołem rywalizującym na BlizzCon, partnerstwo to zostaje ochrzczone giveaway’em dla fanów z kilkoma produktami Kensington.

Method jest główną nazwą w WoW, a ostatnio stała się pierwszą gildią, która pokonała trudny najazd na Uldir w najnowszym rozszerzeniu gry. Sponsorzy tacy jak Red Bull i Discord stworzyli unikalne aktywacje wokół swoich wysiłków, ujawniając niewykorzystany rynek w branży esportowej i potencjalnie prowadząc do znaczących inwestycji.

Teraz wydaje się, że sponsorzy widzą ten sam potencjał. Kensington obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak bezpieczeństwo, meble, doki, skrzynki, a nawet produkty ergonomiczne. Ta ostatnia linia produktów pojawia się w sponsorowaniu organizacji Method.

Co ciekawe, skupienie się na zdrowiu graczy było znaczącym tematem, szczególnie w ostatnich miesiącach. Ostatnio firma zajmująca się technologią sportową Hyperice – producent krioterapii i produktów do odzyskiwania wibracji – rozszerzyła swój profil, zostając esportowym ambasadorem.