Nowy tryb eventowy PUBG oferuje kombinezony Ghillie i ukradkowość

Najnowszy tryb eventowy jest dostępny w PlayerUnknown’s Battlegrounds i nagradza ukradkowych graczy, którzy wiedzą, jak zachować spokój, pozostając zabójczymi.

Nowy tryb nazywa się Ghillie Crossing. Kombinezony Ghillie będą pojawiać się losowo na mapie jako zwykły łup. Nie tylko to, ale będą też dostępne kusze i broń w walce wręcz. W przeciwnym razie jest to standardowa, 100-osobowy battle royale.

Inne unikalne zasady obejmują obrażenia niebieskiej strefy rosnące “gwałtownie”, gdy zbliża się końcówka, w ogóle nie pojawią się pojazdy, a pierwsza bezpieczna strefa zawsze tworzy się wokół środka mapy.

Będą się pojawiać tylko lunety 2x, 3x i 4x. Wszystkie inne łupy, w tym granaty, bełty, materiały eksploatacyjne i załączniki, takie jak kołczany i celowniki, będą się pojawiać w normalnym tempie. Czerwone strefy i pakiety opieki są wyłączone.

“Życzymy powodzenia i pamiętajcie, że jeśli łucznictwo nie jest waszą mocną stroną, zawsze można po prostu pobić ludzi na śmierć”, powiedział PUBG Corp. Tryb ten prawdopodobnie będzie zawierał wiele pojedynków strzeleckich z łuków, a także wszystkie bitwy w zwarciu z patelniami, sierpami i innymi broniami z bliska.

Poprzednie tryby eventowe w PUBG zawierały drużynowy tryb deathmatch i tryb wyłącznie z strzelbami. Tryby ograniczone w czasie oferują unikalne sposoby gry w PUBG, inne niż standardowa formuła battle royale. Dodają odświeżającą zmianę tempa do poziomu, jakiego gracze oczekują od gry.

Ghillie Crossing będzie działać od 4:00 – 25 maja, do 4:00 – 28 maja.