Nowe DLC w Kingdom Come: Deliverance – From The Ashes – uszczegółowione w nowym zwiastunie i już dostępne !

DLC Kingdom Come: Deliverance, From the Ashes, jest już dziś dostępne, a deweloper Warhorse Studios przygotował nowy zwiastun, dzięki któremu można bliżej przyjrzeć się temu, co gracze mogą zrobić, gdy otrzymają pracę komornika wsi odbudowywanej na ruinach obozu bandytów.

From the Ashes różni się nieco od większości wydań DLC, ponieważ nie jest “dodatkiem”, ale jest zintegrowany z główną kampanią. Jako komornik nawiążesz rozmowy na temat odbudowy wioski, ale nie będzie to symulacja budowy miasta. Zamiast tego, jest to raczej system zarządzania finansami, w którym możesz poinformować swój Numer Jeden czego chcesz, a następnie cofnąć się, kiedy to się stanie.

Różne typy budynków będą kosztować lub generować pieniądze, ale co ważniejsze, otwierają drzwi do nowych i niepowtarzalnych możliwości. Na przykład stabilny umożliwi Ci zakup nowych koni, które nie są dostępne nigdzie indziej, a posiadanie stołu alchemicznego w ratuszu eliminuje potrzebę szukania gdzie indziej. Będziesz także miał okazję do wyszkolenia specjalnych NPC, którzy dołączą do Ciebie podczas swoich przygód i pomogą rostrzygnąć spory między Twoimi obywatelami, co wpłynie na ich dobre samopoczucie i Twoje finanse.

W końcu wieś zacznie przynosić Ci regularne dochody, chyba że zepsujesz robotę. Zredukuj wszystko, a Twój dobroczyńca wkroczy, uwalniając Cię od ciężkich obowiązków zarządzania, które są zdecydowanie zbyt duże, byś mógł sobie z nimi poradzić.

Kingdom Come: Deliverance kosztuje 10$ / 10 euro / 44 zł na Steam, GOG i Humble Store.