Nowa mapa PUBG, Sanhok, wróciła dzisiaj na testowy serwer z wieloma zmianami

Najnowsza mapa PlayerUnknown’s Battlegrounds powraca na kolejną rundę testów, a zawiera wiele zmian.

Do mapy dodano nie tylko kilka nowych obszarów, ale wcześniej istniejące obszary zostały zaktualizowane i zmienione. Abandoned Resort to teraz Paradise Resort, a Manufacturing to teraz Ha Tinh, a Logging Camp to Tat Mok.  

Łącznie do mamy dodano cztery nowe obszary. Nazywają się Cave, Tambang, Lakawi i Na Kham. Inne obszary odnotowały również ulepszenia, takie jak Bham, Ruins, Quarry, Docks, Mongnai, Bootcamp, i Paradise Resort.

Mapa ma również korektę do równowagi odrodzenia przedmiotów. Ogólnie rzecz biorąc, więcej karabinów szturmowych pojawi się wraz ze wzrostem stawek dla M16 i AKM. Współczynnik odrodzenia M416 został nieznacznie zmniejszony. Ta poprawka zawiera również masywne zmiany równoważenia broni z najnowszej aktualizacji PUBG.

Kontrowersyjna “czerwona strefa” również zawiera kilka zmian w tej aktualizacji. Zasadniczo czerwone strefy nie będą już widoczne w białym kole, z pewnymi wyjątkami, gdy niebieskie kółko znajduje się zbyt blisko białego koła. PUBG Corp. mówi, że ta aktualizacja sprawi, że bardziej ryzykowne będzie granie poza bezpiecznym obszarem. 

Ta poprawka zawiera również kilka poprawek, ale istnieje wiele znanych problemów, które również nie zostały rozwiązane. Wszystkie zmiany można przetestować, gdy serwer testowy Sanhok będzie uruchomiony. Został uruchomiony 11 maja o godzinie 4:00, a zostanie wyłączony 14 maja o godzinie 13:00.