Nowa mapa PUBG Sanhok powróci na ostatni test w ten weekend

Trzecia mapa PlayerUnknown’s Battlegrounds, tropikalna miejscowość Sanhok, powróci na ostatni test na serwerach testowych w ten weekend.

To będzie “prawdopodobnie” ostateczny test dla Sanhok‘a, zgodnie z PUBG Corp. , w ramach przygotowań do wprowadzenia mapy do serwerów na żywo w przyszłym miesiącu. Ten weekend będzie czwartym sprawdzianem mapy, która już od początku miała wiele zmian.

“Prawdopodobnie będzie to ostateczny test Sanhok na Serwerze Experymentalnym” – powiedział PUBG Corp. w poście na blogu. “Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, Sanhok dojdzie do serwerów na żywo pod koniec czerwca, nawet po uruchomieniu, będziemy kontynuować wprowadzenie zmian w oparciu o opinie, które otrzymujemy od was.”

Sanhok oferuje znacznie inne doświadczenie niż Erangel i Miramar, pierwsze dwie mapy, głównie ze względu na swój rozmiar. Sanhok jest o połowę mniejszy od poprzednich map, dzięki czemu oferuje znacznie odmienne wrażenia z gry niż te, których gracze oczekują od PUBG.

Każdy, kto posiada kopię PUBG na Steamie, będzie mógł wypróbować mapę w ten weekend. Trzeba tylko pobrać grę “PUBG: Experimental Server“, którą można znaleźć w bibliotece Steam, aby odtworzyć mapę po raz ostatnie przed jej uruchomieniem.

Test ma się rozpocząć o godz. 4:00 – 1 czerwca, a potrwa do 13:00 – 5 czerwca. Po tym czasie będzie zaledwie kilka tygodni, zanim wszyscy na PC będą mogli zagrać mapę na serwerach na żywo.