Nowa bezprzewodowa mysz Logitech G zawiera zaawansowane technologie w niskiej cenie

Logitech G oferuje nową, bezprzewodową mysz do gier. Ma technologię z górnej półki, wypchaną w subtelną formę i jest całkiem rozsądna.

Nowa mysz G305 została dziś ujawniona przez Logitech G. Mysz bezprzewodowa jest prosta w formie, ale zawiera technologię Lightspeed firmy i poważny czujnik wysokiej wydajności. (Logitech nazywa swój czujnik HERO – czujnik optyczny o wysokiej wydajności). Za 215 złotych znajduje się na tańszym końcu spektrum cenowego firmy Logitech, co jest całkiem dobrym rozwiązaniem dla myszy bezprzewodowych. Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G703 kosztuje 360 złotych.

Jest sześć przycisków – prawy i lewy przycisk myszy, dwa z boku, kółko przewijania i jeden na górze – i nie ma żadnych kolorowych świateł.

“Dzięki naszej pracy bezprzewodowe osiągnęły poziom, w którym esportowi zawodowcy ufają naszej innowacyjnej technologii i wygrywają z naszymi bezprzewodowymi myszami”, powiedział w oświadczeniu wiceprezes Logitech Gaming, Ujesh Desai. “Z G305 chcieliśmy przynieść tę samą, najdroższą w danej grupie technologię dla wszystkich.

Logitech G poinformował, że mysz może być do 250 godzin “ciągłej gry z szybkością raportowania 1ms” jednej baterii AA. Korzystanie z trybu Endurance myszy, który obniża się do szybkości transmisji wynoszącej 8ms, może przedłużyć żywotność baterii nawet o dziewięć miesięcy przy użyciu tylko jednej baterii AA, powiedział Logitech.

Mysz będzie dostępna w sprzedaży w maju 2018 r. w sklepach detalicznych i na stronie internetowej Logitech.