Nowa aktualizacja PUBG dodaje tryb treningowy, nową broń i nowy system nagród

Dwudziesta pierwsza aktualizacja dla PlayerUnknown’s Battlegrounds jest już dostępna – i jest obszerna.

Oprócz mnóstwa poprawek i ulepszeń wydajności, ta aktualizacja dodaje nowy tryb treningowy, nowy system nagród oraz zupełnie nowy karabin szturmowyMK47 Mutant.

Mutant jest bronią z amunicją 7,62 mm, która posiada 20 pocisków. Może zostać ulepszona do 30 naboi z powiększonym magazynkiem Można go znaleźć na wszystkich mapach gry i można z niego korzystać z prawie wszystkimi typami dodatków.

Nowy tryb treningowy został dodany, aby gracze mogli ćwiczyć wszystkie aspekty PUBG. Mapa trybu ma strzelnicę, ścieżkę dla pojazdów, tor wyścigowy, teren off-road i wiele innych.

Kolejnym nowym aspektem ogromnej aktualizacji jest nowy system zaopatrzenia. Jest to nowy sposób oferowania nagród i celów do zdobycia. Przykładem jest misja zadawania 700 obrażeń przeciwnikom w ciągu jednego tygodnia i zdobywania 5 000 PD. Innym jest trzykrotne ożywienie członków drużyny za 4 000 PD. Wzrost twojego poziomu ocalania da Ci nagrody, takie jak skrzynie.

Dodatkowo, system BP gry został zrestrukturyzowany. Wcześniej nagrody BP opierały się wyłącznie na rankingu, ale teraz będą uwzględniać zarówno czas gry, jak i ranking. System będzie również “wyrównywał różnicę w wydajności BP w oparciu o czas rozgrywki dla każdej mapy i trybu.

Na mapie znalazł się również nowy pojazd, który już wcześniej był testowany – Tukshai. Pojazd ten może pomieścić maksymalnie 3 osoby i jest wolniejszy od reszty samochodów. Zważając na wielkość mapy Sanhok, nie powinno to być problemem.

Pełna lista notki patchu jest dość obszerna – PUBG Corp. zapakował w nią sporo treści. Pełną listę można przeczytać na Steam. Aktualizacja została wdrożona i powinna być dostępna do pobrania już dziś.

Czyżby te zmiany były efektem wprowadzenia kampanii “Naprawić PUBG”? Swoje zdanie możesz przedstawić na redakcyjnym Forum.