Naklejki FACEIT London Major są już dostępne

Przygotujcie swoje portfele Steam – naklejki na nadchodzący Major od Valve są dostępne.

Oficjalne naklejki z FACEIT London MajorXIII Majoru w historii – pojawiły się w CS:GO i wyglądają równie dobrze, jak oczekiwano. Podobnie jak ELEAGUE Boston Major w styczniu, ten zestaw zawiera 24 różnych naklejek z zespołami. Znajduje się również osiem zestawień w każdej z trzech klasyfikacji statusowych – Legend, Challengerów i Mistrzów Minorów.

W pięciu nowych składach pojawią się naklejki organizacji, w tym MIBR (dawny SK Gaming), Winstrike (były QBF), CompLexity Gaming, Rogue Gaming i Team Spirit. Oczekuje się, że te naklejki będą miały wyższe ceny na rynku społeczności Steam, jeśli nie kupisz ich w grze.

19 innych drużyn, których naklejki powracają na London Major, zostało wybranych w ostatnim Majorze lub brało udział w poprzednich Majorach przed ELEAGUE Boston. Ninjas in Pyjamas i OpTic Gaming to znane organizacje, które nie zakwalifikowały się na Valve Major od co najmniej roku. Oczywiste jest, że te naklejki mogą być nieco droższe niż zwykle.

Aby zobaczyć nalepki, spójrz na filtr rynku społeczności Steam oznaczony ” Londyn 2018” pod Counter-Strike: Global Offensive.

Londyński Major z pulą 1 miliona dolarów rozpocznie się 5 września, zaczynając się od etapu New Challengers. W tej rundzie zmierzy się ośmiu Mistrzów Minora i ośmiu Challengerów. Całe wydarzenie będzie transmitowane i komentowane przez PiotraizakaSkowyrskiego na jego kanale na Twitchu, co już wielokrotnie oznajmiał, zatem emocje będą ogromne, zwłaszcza przy meczach Polaków.

Będziesz oglądać przyszły Major i kibicować Virtus.pro? Ekipa Pograjnika z pewnością będzie śledzić to wydarzenie i jest ciekawa, jak spisze się odświeżony skład VP na tak ważnym wydarzeniu. Na Naszym Forum z pewnością znajdzie się wiele osób zainteresowanych dyskusją na ten temat, zatem możesz rozpocząć wątek.