Najnowsza aktualizacja PUBG dodaje skórki spadochronu i dwie nowe skrzynie

Najnowsza aktualizacja PlayerUnknown’s Battlegrounds jest dostępna na serwerze testowym gry i koncentruje się na dodaniu nowych elementów dostosowywania.

Najważniejszym wydarzeniem aktualizacji jest nowa skórka spadochronowa Tygrys Bengalski. Skórka ta może zostać zakupiona jako indywidualny przedmiot za 4,99 $ (18 złotych) i jest do kupienia raz na konto. Skórka zmienia wygląd spadochronu w grze podczas skoku z samolotu.

Nowością w tej grze jest skrzynia Aviator, która dodaje wiele nowych strojów, takich jak te powyżej. Skrzynkę można znaleźć w menu sklepu w grze, a jej otwarcie wymaga klucza Aviator.

Z perspektywy gry zrobiono tylko kilka zmian. Możesz teraz wyposażyć zarówno Lekki Uchwyt, jak i Połowiczny Uchwyt do Wektora, a także wprowadzili drobne poprawki równowagi. Na przykład, pierwszy rzut z M16A4 będzie miał mniejszy odrzut, rozpiętość śrutu shotguna zostanie zmniejszona, a dławiki i dabki z shotguna są teraz mniej skuteczne w zmniejszaniu rozprzestrzeniania się.

PUBG Corp. powiedział, że śledzi opinie na temat ostatniej aktualizacji gry prawie trzy tygodnie temu, które miały duże zmiany równowagi w wielu broniach w grze.

“W oparciu o to, co widzieliśmy do tej pory, odkrywamy poprawki do M16A4, które pojawią się w późniejszej aktualizacji. Ponadto rozważamy dostosowanie liczby zrzutów dla broni, więc nadal dzielcie się swoją opinią z nami”

Tymczasem wydajność PUBG nadal stanowi problem, a wielu graczy zgłasza awarie FPS i opóźnienia serwera. Deweloper powtórzył, że jest to priorytetowy krok naprzód.

“Wielu z was odczuwało obawy związane z ogólną wydajnością” – powiedział PUBG Corp. “Rozwiązanie problemu spadków FPS jest naszym najwyższym priorytetem i mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej aktualizacji, które pozwolą poprawić wydajność. Na razie zespół będzie próbować poprawki w całym tym cyklu poprawek. Dzięki, że w międzyczasie pozostajecie cierpliwi”