Najlepsi i najśmieszniejsi bohaterowie do zagrania w Ligowy tryb Jeden Za Wszystkich

Jeden Za Wszystkich wraca do League of Legends. W nim wszyscy gracze z jednej drużyny grają tym samym bohaterem, co może doprowadzić do szalonych i zabawnych kombinacji.

Jest kilku bohaterów, którzy są sprytniejsi niż inni w Jeden Za Wszystkich. Ta lista nie będzie dotyczyć bohaterów, którymi jest najłatwiej wygrać. Zamiast tego lista zawiera bohaterów, których uważamy za najbardziej zabawnych dla tego trybu.

Wyróżnione

Ziggs

Możesz trollować swoich kolegów z drużyny, używając swojego W, Ładunku Kumulacji, aby wrzucić ich do wroga.

Blitzcrank

Blitzcrank jest przede wszystkim zabawny, gdy jesteś w stanie przyciągnąć jednego wroga. Jedno pociągnięcie prowadzi do drugiego, a Ty możesz potencjalnie przerzucić swojego rywala w głąb swojego terytorium. Zalecamy umieszczenie pięciu osób na środkowym pasie na pierwszym poziomie, aby zmaksymalizować efekt.

Yasuo

Ten powinien być dość oczywisty. Gdy jeden Yasuo poprowadzi trąbę powietrzną, wszyscy pięciu mogą wskoczyć, aby wyeliminować wroga. Kombinacja jest jeszcze lepsza przeciwko bohaterom dystansowym, ponieważ pięć Ścian Wichru są lepsze niż jedna.

Akali

Wielu graczy może ukryć się w jednej Osłonie Zmierzchu, więc zawsze będziesz miał element zaskoczenia po swojej stronie. Podchodzenie pod wieżę staje się bułką z masłem z pięcioma zasłonami dymnymi, w których można się schować. Poza tym, kto nie chce pretekstu, aby zagrać nową Akali?

Jhin

Jedna uwaga: Jhin jest nieskończenie lepszy, jeśli trafiasz umiejętnościami. Mając to na uwadze, uderzenie z jednego Zabójczego Rozkwitu może zablokować wroga w miejscu wystarczająco długo na wyprowadzenie drugiego, trzeciego, i tak dalej.

Illaoi

Jedno słowo: macki. Wszędzie macki.

Wymarzony scenariusz polega na użyciu pięciu Prób Ducha, a następnie uderzaniu przyciągniętych przeciwników Skokiem Wiary. Mając potencjalnie dziesięciu wrogów w promieniu plusku, Twoja drużyna może unicestwić każdego na swój sposób.