Major FACEIT bez MP5-SD

Valve niedawno wprowadziło zupełnie nową broń typu PM do CS:GO, MP5-SD. Wielu fanów tytułów FPS wyraziło radość i podekscytowanie z wdrożenia, ponieważ poprzednia wersja gry posiadała również MP5. Podczas gdy gra jest dostępna bezpłatnie na żywo, pewne zasady odnoszą się do profesjonalnych zawodów, potencjalnie ograniczających użycie broni.

Wcześniej dzisiaj okazało się, że Valve ograniczyło użycie PMa na FACEIT Major. Jak zostało potwierdzone Hellraisers, kiedy organizacja zapytała: Dokładniej rzecz biorąc, broń nie będzie dostępna dla Nowych Pretendentów, Legend i Mistrzów.

Dla przypomnienia, FACEIT Major: London 2018 jest 13. oficjalnym turniejem Major w CS:GO, odbywającym się w Londynie w Wielkiej Brytanii, we wrześniu. W sumie 24 drużyny wezmą udział w turnieju w ciągu miesiąca, starając się uwiecznić ich skład, zabezpieczając jedno z pożądanych głównych trofeów. Osiem drużyn już sobie zapewniło udział w fazie grupowej Majora, zapewniając sobie top 8 na ELEAGUE Major w Bostonie w tym roku. Pozostałe szesnaście będzie musiało udowodnić swoją wartość na zbliżającym się głównym kwalifikatorze. Zwycięzca turnieju zapisze się w historii CS:GO, a także zyska część z puli nagród o wartości miliona dolarów. Przewodnik po Majorze FACEIT w Londynie już wkrótce na Naszym portalu.

FACEIT Major w Londynie startuje już pojutrze. Ty również oczekujesz tego wydarzenia, jak my? Na redakcyjnym Forum możesz rozpocząć dyskusję o tym evencie.