Koszulki Fusion University powodują kontrowersje w północnoamerykańskich finałach Overwatch Contenders

Fusion University dotarło do finału Overwatch Contenders i zamiast patrzeć na nie oczami ze względu na imponującą rozgrywkę, mówi się o nich z powodu kontrowersji związanych z koszulkami. Blizzard zdecydował się zakazać oficjalnych koszul, jeśli chodzi o udział w finałach konkursu, ponieważ brzmi “FU”, co jest oczywiście skrótem od Fusion University.

Niektórzy fani uważają, że decyzja zakazania koszulki jest odrobinę obłudna, biorąc pod uwagę własne decyzje Blizzarda w grze. Na przykład klamra pasa noszona przez McCree brzmi “BAMF”, akronim, który może być pomylony, podobnie jak “FU” wyświetlany na koszulce Fusion University.

Ta decyzja oznaczała, że gracze musieli nosić standardowe czarne koszulki zamiast oficjalnej koszulki reprezentującej zespół, w którym biorą udział. Zespół wyjaśnił na Twitterze, że mają do czynienia z problemem, z którym musieli się zmierzyć, ale również poinformował, że te “kontrowersyjne” koszulki będą wkrótce dostępne dla fanów.

Zespół Akademii Philadelphii Fusion dotarł do finału Overwatch Contenders w Polsce. Wygrywając z OpTic Academy w półfinale 3-1, Fusion University będzie musiał pokonać Toronto Esports w najlepszej z siedmiu serii, by zostać koronowanym na mistrzów północnoamerykańskiego pierwszego sezonu Overwatch Contenders.