Jak obejrzeć turniej KEEMSTAR’a o 100 000 $ w Realm Royale

Po zobaczeniu sukcesu piątkowych turniejów w Fortnite, Youtuber Daniel “KEEMSTAR” Keem zdecydował się zorganizować w każdy czwartek wielkie wydarzenie w jednej z najnowszych gier typu battle royale, Realm Royale. O tej wieści powstał osobny artykuł, który możesz przeczytać tutaj.

Na początku lipca KEEMSTAR ujawnił swój zamiar zorganizowania kolejnego turnieju battle royale. Tym razem jednak będzie to Realm Royale studia Hi-Rez Studios, bardziej komiczny i oparty na kreskówkowej grafice. Po wydaniu gry ludzie wydawali się cieszyć tą grą, co sprawiło, że osobowości spędzały więcej czasu na graniu. 

Pomimo początkowych sukcesów wielu było zaskoczonch, że cotygodniowy konkurs z tak dużą pulą nagród dał się słyszeć. Nie wiadomo, czy seria wydarzeń odniesie sukces, ale na pewno będzie ciekawa.

Oto przewodnik do turnieju KEEMSTAR‘a w Realm Royale o puli nagród wartości 100 000 dolarów.

Stream

Konkurs, który miał się odbyć w tym tygodniu, 9 sierpnia, został anulowany przez KEEMSTAR‘a, ale fani mogą zwykle oglądać ten turniej od 22:00 przez dziesiątki strumieni. Nie tylko każdy z zaangażowanych graczy będzie przedstawiać swoją perspektywę, a będzie również oficjalna transmisja na kanale Realm Royale na Twitchu i Mixerze.

Uczestnicy

Podobnie jak w przypadku Piątkowego Fortnite‘a, wydarzenie o wartości 100 000 $ będzie składać się z wielu popularnych osobistości internetowych. Największa gwiazda Twitcha, TylerNinjaBlevins weźmie udział, a dołączą do niego tacy jak NoahJ456, BenDrLupoLupo, i JarydSummit1GLazar.

Harmonogram

Podczas gdy zbliżający się turniej został odwołany, KEEMSTAR powiedział, że powróci, a kiedy to nastąpi, turniej rozpocznie się w każdy czwartek o trzeciej po południu. Gry będą trwały przez większość dnia, prawdopodobnie do okolic końca dnia.

System

Korzystając z innego systemu niż w przypadku piątkowych turniejów w Fortnite, zwycięzcą tego konkursu będzie ten duet, który ma najmniej punktów.

30 drużyn zagra w 10 meczach na serwerach w Ameryce Północnej i uzyska punkty za ich ostateczne pozycje w meczu, otrzymując punkty ujemne za liczbę zabitych. Te dwa czynniki zostaną obliczone w celu określenia zespołu o najniższym łącznym wyniku.

Połowa puli nagród o wartości 100 000 $ zostanie przeznaczona na zwycięzców, podczas gdy drużyna z drugiego miejsca otrzyma 30 000 $, a drużyna na trzecim miejscu dostanie 20 000 $.

Wyniki czwartkowych turniejów KEEMSTAR’a w Realm Royale będą publikowane i analizowane na naszej stronie, zatem polecamy śledzić Pograjnik.

Pograjnik ma również forum, na którym możecie zaprezentować swój kanał Youtube, co może pomóc Wam osiągnąć sukces.