Jak obejrzeć 6. Sezon Mistrzostw Świata Rocket League

Szósty sezon Rocket League Championship Series (RLCS) wreszcie nadszedł, gromadząc jedne z najlepszych drużyn z całego świata, aby wygrać największą nagrodę w historii Rocket League.

Dziesięć drużyn zmierzy się, aby spróbować wygrać część z puli nagród o wartości 1 miliona dolarów, która będzie dostępna w Orleans Arena w Las Vegas w ten weekend.

Zeszłoroczni mistrzowie, Dignitas, będą chcieli w tym roku obronić tytuł po przejściu regularnego sezonu EU będąc niepokonanymi. Jeśli wygrają, Dignitas będzie pierwszym zespołem w historii RLCS, który wygra trzy światowe tytuły.

Ten przewodnik dla widzów powinien pomóc Ci zachować kontrolę nad wszystkimi działaniami przez cały weekend, podczas gdy będziesz kibicować swojej ulubionej drużynie. Pierwszy mecz sezonu RLCS w sezonie szóstym rozpoczyna się 9 listopada, o godzinie 20:00, kiedy Evil Geniuses z regionu NA podejmie Tainted Minds z Oceanii w pierwszym meczu turnieju.

Transmisja

Podobnie jak w przypadku regularnych transmisji Rocket League, cała akcja będzie transmitowana na oficjalnym kanale RL na Twitchu.

Zespoły

W tym roku w Mistrzostwach Świata RLCS bierze udział dziesięć drużyn z czterema zespołami z Europy, czterema zespołami z Ameryki Północnej i dwoma zespołami z regionu Oceanii.

W Mistrzostwach Świata RLCS wezmą udział następujące zespoły z trzech regionów:

Europa

  • Dignitas
  • My Dem Girlz
  • Flipsid3 Tactics
  • PSG Esports

Ameryka Północna

Oceania

Harmonogram

Sezon 6. Mistrzostw Świata RLCS rozpocznie się 9 listopada i zakończy 11 listopada. Pełny harmonogram można znaleźć na stronie internetowej Rocket League.

Co do zwycięzcy turnieju nie ma pewności, ale jedno jest jasne – Hogaty będzie śledzić to wydarzenie.