Irootfor AB zapewnia długoterminową współpracę z pashaBicepsem

Irootfor AB, prywatna firma zajmująca się FadeCase, firmą specjalizującą się w produkcji gadżetów związanych z grami, takich jak prawdziwe warianty noży w grze, breloki do granatów, zapalniczki, podkładki pod mysz i odzież, zapewniła długoterminową współpracę z wyłącznymi prawami stworzenia niepowtarzalnej linii produktów z Jarosławem “pashaBiceps” Jarząbkowskim. Ustanowione partnerstwo będzie miało pozytywny wpływ na sprzedaż firmy, a także na podnoszenie świadomości marki. Zawarte w umowie jest produkcja szeregu dedykowanych produktów, a także marketing dla około 2 milionów obserwujących i fanów.

Sanel Durakovic, kierownik marketingu w Irootfor AB był zadowolony z konsolidacji partnerstwa:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej długoterminowej współpracy z Pashą! Jest to częścią naszej kompleksowej strategii tworzenia Domu e-sportu.

PashaBiceps jest podekscytowany współpracą z FadeCase przy produkcji dedykowanych towarów:

Dla mnie był to oczywisty wybór do pracy z FadeCase, oni zawsze tworzą wyjątkowe i innowacyjne produkty merchandisingowe i jestem bardzo podekscytowany naszą współpracą z dedykowanymi produktami!

PashaBiceps jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób nie tylko w CS:GO, ale w esporcie w ogóle. Od blisko pół wieku jest częścią branży gier hazardowych, co czyni go prawdziwą wizytówką tego, jak daleko zaszedł przemysł. Z niezrównaną charyzmą, pokornym sercem i oddaniem mistrza, poruszył serca milionów fanów, cementując go jako jednego z ulubionych fanów, gdziekolwiek się pojawi.