Historia Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption został ogłoszony po raz pierwszy w 2016 roku, a Rockstar spodziewa się uruchomić grę na Xbox One i PlayStation 4 jesienią 2017 roku. Tak się jednak nie stało – gra pojawi się w październiku – chociaż deweloper wypuścił kilka zwiastunów fabularnych, by zaostrzyć nasze apetyty. Miejmy nadzieję, że dowiemy się o wiele więcej na temat gry, gdy zobaczymy pierwszy raz gameplay z Red Dead Redemption 2.

Jaka jest historia tej gry? Rockstar wydał ją wraz z zwiastunem w maju:

Ameryka, 1899.

Koniec ery dzikiego zachodu rozpoczął się, gdy stróże prawa dopadli ostatnie pozostające gangi ludzi wyjętych spod prawa. Ci, którzy nie poddadzą się lub ulegną, zostaną zabici.

Po napadzie rabunkowym w zachodnim mieście Blackwater, Arthur Morgan i gang Van der Linde są zmuszeni do ucieczki. Z agentami federalnymi i najlepszymi łowcami nagród w kraju, gang musi rabować, kraść i walczyć na ich drodze przez sam środek Ameryki, aby przetrwać. Gdy pogłębiające się wewnętrznie podziały zagrażają rozerwaniem tej bandy, Artur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangu, który go wychował.

Co do tego, co zobaczymy w strumieniu, to nikt się nie domyśla. Oczekuj skupienia na pojedynczej lub wieloosobowej akcji, lub możemy być zaskoczeni grą, która zaciera granicę między tymi dwoma. Możesz do tej pory nadrobić wszystko, co wiemy o grze, jeśli dotychczas nie śledziłeś wiadomości. Powinniśmy zobaczyć kilka ciekawych rzeczy w zwiastunie, tak czy inaczej.

Red Dead Redemption 2 pojawi się 26 października 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One.

Czekasz na tę grę z niecierpliwością, tak jak my? Przedstaw swoje nadzieje związane z tą grą lub co powinno w niej być według Ciebie na Forum Pograjnika. Z pewnością znajdzie się więcej osób, które zostały pochłonięte przez świat Red Dead Redemption 2.