Hearthstone przekroczyło 100 milionów graczy!

Popularna wirtualna gra karciana od Blizzard Entertainment osiągnęła imponujący kamień milowy. Hearthstone ma teraz ponad 100 milionów graczy.

Darmowa gra została wydana początkowo 11 marca 2014 r. – a fani Blizzarda najwyraźniej zachwycili się tym tytułem, co doprowadziło do tego niezwykłego osiągnięcia.

Aby uczcić to osiągnięcie, Blizzard organizuje wydarzenie w grze, w którym rozdaje darmowe pakiety kart i złoto. Od 7 do 11 listopada każdy, kto zaloguje się do Hearthstone, otrzyma sześć darmowych pakietów z ostatniego rozszerzenia gry, The Boomsday Project. Gracze mogą również zdobyć do 500 sztuk złota, grając wyzwania przeciwko swoim znajomym.

Hearthstone osiągnął 100 milionów graczy po premierze rozszerzenia gry, Rastakhan’s Rumble, został właśnie ujawniony podczas BlizzCon 2018. Ta gra ma na celu dodanie do gry mnóstwa kart i nowego mechanika, Overkill. I oczywiście będzie mnóstwo graczy cierpliwie czekających na przetestowanie wszystkiego, co Rastakhan’s Rumble ma do zaoferowania w przyszłym miesiącu.