Harley Quinn i Joker w PUBG?

PlayerUnknown’s Battlegrounds dodaje trochę mocy gwiazd w postaci Jokera i Harley Quinn. Partnerstwo między DC Comics, Warner Bros. i Bluehole doda co najmniej dwie skórki do PUBG.

Oficjalne konto PUBG na Twitterze potwierdziło crossa na ubiegłej nocy. “Dobrze kochanie. To ja i Ty“, napisał PUBG na Twitterze. “Żyj i graj jednym z Twoich ulubionych bohaterów Suicide Squad, Jokerem lub Harley Quinn. Nadejdą wkrótce.

Film opublikowany wraz z tweetem prezentuje dwie skórki, które są wyciągnięte prosto z filmu Suicide Squad. Skórkę Harley Quinn stanowi jej sławna koszulka Daddy’s Lil Monster“, niebieskie i różowe warkocze, kij baseballowy i naszyjnik Puddin“. Joker ma przylizane zielone włosy, tatuaże i garnitur. Nie wiadomo dokładnie, kiedy skórki zostaną wydane w PUBG.

Wygląda na to, że Fortnite dopasowuje się do Marvela, a PUBG do DC. (Fortnite zorganizował w maju limitowaną akcję Infinity War, więcej o tym możesz przeczytać tutaj). “Duże” wiadomości PUBG są spodziewane w dalszej części tygodnia. Microsoft wczoraj wyjawił na Twitterze odsłonę PUBG, która zostanie ogłoszona podczas imprezy X018, która odbędzie się 10 listopada o 22:00. Prawdopodobnie nie ma to związku z nowym raportem sugerującym, że PUBG pojawi się na PlayStation 4 w grudniu. Raporty zarówno z ResetEra, jak i Eurogamer potwierdzają wcześniejsze wycieki z Korei Południowej.