GTA 5 Online dodaje nowy tryb inspirowany battle royale

Rockstar wprowadził kolejną porcję materiałów do Grand Theft Auto V. Wraz z nową gamą bonusów i rabatów w grze, deweloper wprowadził nowy, oparty na trybie battle royale przeciwnika dla GTA Online o nazwie Trap Door, który jest dostępny do gry na PS4, Xbox One i PC.

Trap Door opiera zespoły przeciwko sobie na pływającej platformie, która kurczy się “gwałtownie” przez cały mecz. Za każdym razem, gdy gracz zostaje zabity, zostaje przetransportowany do czerwonej strefy, gdzie ma tylko kilka sekund na ucieczkę na główną platformę, zanim strefa zniknie i zrzuci wszystkich do oceanu.

Aby upamiętnić uruchomienie Trap Door, każdy, kto uczestniczy w nowym trybie w ciągu najbliższych kilku dni, otrzyma dodatkowe bonusy. Od teraz do 21 maja, Trap Door wypłaca dwukrotność zwykłej kwoty GTA $ i RP. Możesz przejść do trybu albo z ekranu startowego, albo ustawiając waypoint w trybie Adwersarza.

Oprócz Trap Door gracze zarabiają podwójnie GTA $ i RP za misje Biker Business Sell, a misje Smuggler’s Run w tym tygodniu wypłacą podwójne GTA $. Ci, który również uczestniczyli w wydarzeniu Business Week zeszłego tygodnia, znajdą teraz swoje pieniądze premiowe czekające na swoich kontach w Maze Banku.

Oprócz wyżej wymienionych bonusów, gracze mogą zaoszczędzić 30% zniżki w Gabinetach Biurowych w GTA Online w tym tygodniu. Asortyment “ulubionych przez fanów” pojazdów i broni jest również w sprzedaży; pełną listę artykułów ze zniżkami można znaleźć poniżej. Więcej informacji na temat rabatu GTA V w tym tygodniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Rockstar: www.rockstargames.com