Gameplay z Red Dead Redemption 2 już jutro

Nadszedł czas, aby Rockstar pokazał gameplay z Red Dead Redemption 2. Firma ogłosiła, że oficjalny zwiasun z gry z otwartym światem zostanie udostępniony jutro, 9 sierpnia o godzinie 17:00.

Zgodnie z krótkim ogłoszeniem opublikowanym za pośrednictwem konta Rockstar Games na Twitterze, materiał filmowy pojawi się na kanałach firmy Rockstar na Youtube, Facebooku i Twitchu. Do tej pory widzieliśmy trzy kinowe zwiastuny, ale wiemy niewiele o rozgrywce i systemach. Artykuł omawiający wcześniejszy zwiastun Red Dead Redemption znajdziesz tutaj. Jutrzejszy debiut powinien rzucić nieco światła na to, czego możemy się spodziewać podczas zwiedzania starego zachodu jako banda ludzi wyjętych spod prawa.

Rockstar dokuczał Red Dead Redemption 2 w jego masywnie długotrwałym trybie Grand Theft Auto 5 Online. Było to wyraźnie nieobecne na E3, ponieważ Rockstar często decyduje się na promocję swoich gier zgodnie z własnym harmonogramem. Zbliżamy się do daty wydania, więc w pewnym momencie musiała nadejść wiadomość. Data wydania Red Dead Redemption 2 została potwierdzona na 26 października, i nadchodzi na PlayStation 4 i Xbox One (i może na PC). Będzie również kilka różnych wersji do wyboru.

Firma Take-Two odważnie powiedziała, że RDR2 “przedefiniuje” granie. Pod względem sprzedaży, Doug Creutz, analityk Cowen & Company, obstawił już prognozę, że nie będzie to komponować z Grand Theft Auto 5. To byłby wyczyn, biorąc pod uwagę fakt, że zostało sprzedane w sumie prawie 100 milionów razy.