Finały Overwatch Contenders dla Ameryki Północnej i Europy odbędą się w Polsce!

Finały Overwatch Contenders dla NA i EU zmierzają do Polski.

Czołowe cztery zespoły Overwatch Contenders w Ameryce Północnej i Europie spotkają się w Alwerni, aby rywalizować w Alvernia Planet, wyjątkowym miejscu złożonym z 13 połączonych ze sobą kopuł. Turniej zaplanowano na 12 i 13 maja.

British Hurricane, CIS Hope, Angry Titans i Team Gigantti zakwalifikowali się do imprezy lanowej po europejskiej stronie. Toronto Esports, EnVision, Fusion University i OpTic Academy będą reprezentować Amerykę Północną w tym wydarzeniu.

British Hurricane, Fusion University i OpTic Academy reprezentują swoje drużyny z ligi Overwatch- London Spitfire, Philadelphia Fusion i Huston Outlaws.

Po turniejach Overwatch Contenders dla każdego regionu, Blizzard będzie organizować ” the Atlantic Showdown”, zestawiając ze sobą dwa zwycięskie zespoły, aby określić, który region króluje.

Północnoamerykańskie i Europejskie finały Overwatch Contenders będą transmitowane w ośmiu językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, węgierskim, czeskim i koreańskim. Wszystkie te transmisje będzie można znaleźć na platformie Twitch.

Overwatch Contenders to prezentacja rosnących talentów, z których wielu graczy prawdopodobnie zagra na dużej scenie- ligi Overwatch. W pierwszym sezonie Overwatch Contenders w 2017 roku, z regionu północnoamerykańskiego najlepszą drużyną była Team Envy (teraz Dallas Fuel), natomiast z regionu europejskiego pierwsze miejsce zajęła drużyna Gigantti, a pięciu zawodników z tego zespołu przeniosło się do ligi Overwatch.

Szczegóły finałów Overwatch Contenders dla pozostałych pięciu regionów: Ameryki Południowej, Australii, Chin, Korei i Pacyfiku – już wkrótce.