FACEIT współpracuje z PUBG Corp, by tworzyć ligi

FACEIT nawiązał nową współpracę z PUBG Corp, aby uruchomić internetową ligę w PlayerUnknown’s Battlegrounds na FACEIT.

Włączenie PUBG do platformy FACEIT umożliwi graczom, partnerom i organizatorom tworzenie konkursów, turniejów i lig z konfigurowalnymi ustawieniami serwera i błyskawicznym tworzeniem lobby.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą współpracą z FACEIT i wartością, jaką przyniesie ona naszej społeczności” – powiedział w komunikacie prasowym Hyowon Yoo, szef rozwoju biznesu i operacji PUBG Corp. dla regionów NA i EU. “Po udowodnieniu naszego potencjału jako esportu, chcemy się teraz skupić na tworzeniu szeregowych członków, którzy będą wspierać naszą rozwijającą się scenę konkurencyjną, a FACEIT zapewnia nam najlepsze środowisko, w którym możemy to zrobić.”

PUBG Corp. ma pięcioletni plan esportów PUBG, który obejmuje regionalne ligi pro-profit i dzielenie się przychodami w czterech głównych regionach. Możesz się o tym dowiedzieć więcej tutaj.

Począwszy od 2019 roku, PUBG Corp. planuje wprowadzić profesjonalne ligi dla regionów NA, EU, Korei i Azji. Firma patrzy również na potencjalną ekspansję na innych przyszłościowych kontynentach i krajach.

Strona PUBG witryny FACEIT zostanie uruchomiona 17 sierpnia jako zamknięta wersja beta. Fani i gracze mogą zapisać się, aby skorzystać z nowego systemu na stronie FACEIT.

Chciałbyś wziąć udział w takiej lidze? Jako fani PUBGa chętnie podyskutujemy na wszystkie tematy związane z tą grą na Forum.