Europa zdominowała pierwszy dzień finałów drugiego sezonu StarSeries i-League

Europejskie zespoły zdemontowały wczoraj wszystkich swoich przeciwników w finałach drugiego sezonu StarSeries i-League PlayerUnknown’s Battlegrounds. Zajęli pierwsze cztery miejsca w tabeli.

W pierwszym dniu 16 najlepszych drużyn z turnieju zagrało na Miramarzepustynnej mapie PUBG.

Szesnaście drużyn rozpoczęło dzień na tym samym poziomie, a każdy z nich chciał uzyskać dużą część puli nagród o wartości 100 000 $. Kiedy rozegrano 5 z pierwszych 20 meczów, okazało się, że to europejskie zespoły pokazały klasę. Team Liquid, Team Vitality, Knights i Method, okazały się najlepsze.

Method zakończyło dzień na pierwszym miejscu, będąc podwójnie na drugim miejscu w dwóch grach. Do tego dodali 31 zabójstw w pięciu grach. Vitality zajęło drugie miejsce po wygraniu pierwszego meczu w finale i konsekwentnie potem zdobywali punkty.

Knights i Liquid zajmują trzecie i czwarte miejsce, aby wzmocnić dominację Europy na tym wydarzeniu. OpTic Gaming, najlepszy zespół NA, uzupełnił pierwszą piątkę. Po zdobyciu 20 zabójstw w czwartej grze i zabezpieczeniu pierwszego miejsca.

Gen. G i FaZe, dwaj faworyci turnieju, nie pokazali się, kiedy to naprawdę miało znaczenie i zakończyli ten dzień na dole tabeli. Gen. G wygrał część PUBG Global Invitational z perspektywy trzecioosobowej (TPP) w lipcuTeam Liquid zakończył turniej na drugim miejscu. Więcej o tych drużynach możesz przeczytać tutaj.

Po pierwszym dniu 16 finałowych drużyn będzie chciało zdobyć więcej punktów prowadzących do finałów w najbliższą niedzielę. Jak dotąd jednak wygląda na to, że ogólnoeuropejskie podium jest na horyzoncie. Konkurs wznawia się dzisiaj od 15.

Oglądasz finały StarSeries i-League w PUBGa? Swoimi przemyśleniami dotyczącymi gry możesz się podzielić na Pograjnikowym Forum.