E3 2018: Wszystkie potwierdzone gry Bethesdy

Bethesda przygotowuje się do wielkiego show na scenie E3, a w tym roku ma duże znaczenie. Szef marketingu Pete Hines, który zwykle pojawia się na scenie podczas prezentacji na E3, zasugerował, że tegoroczna prezentacja może być najdłuższa w historii. Krótko po tym, jak zaoferował nam zapewnienia, że nie jesteśmy na trzygodzinnym maratonie.

Mimo to, Bethesda jest jedną z bardziej tajemniczych firm na corocznej imprezie, zwykle przygotowują wielką niespodziankę lub dwie, których nikt się nie spodziewa. W rezultacie większość ich planów jest nadal w ukryciu. Ma wiele przywilejów, od The Elder Scrolls i Fallout‘a do Wolfenstein i Doom, więc pole do popisu jest ogromne dla nowych wpisów franczyzy. Firma ma również tendencję do publikowania ogłoszeń, dopóki nie są już prawie gotowe, czasami debiutując grami na E3, które już przygotowują się wprowadzenia na rynek jesienią.

Jednak jedno z najmniej oczekiwanych ogłoszeń zostało już wydane. Rage 2, kontynuacja tytułu z 2011 od id Software, jest już w drodze. Było to jedno z najbardziej zaskakujących ujawnień z prawdziwej powodzi wycieków od Walmart Canada, a Bethesda zareagowała w zabawny sposób, który niemal potwierdził to od samego początku. Firma twierdzi, że zawsze planowała debiut zwiastuna, kiedy to zrobiła, więc prawdopodobnie ma jeszcze coś do pokazania na scenie.

Prezentacja Bethesdy na scenie odbędzie się w poniedziałek, 11 czerwca o 3:30. W poniższym linku możesz sprawdzić pełny harmonogram konferencji, aby odpowiednio zaplanować oglądanie, i sprawdzić poniższą listę wszystkich gier, które Bethesda potwierdziła do swojej prezentacji w tym roku.

http://pograjnik.xaa.pl/harmonogram-konferencji-prasowych-e3-2018-dla-nintendo-sony-microsoft-i-innych/

Fallout 76

http://pograjnik.xaa.pl/fallout-76-oficjalnie-zapowiedziany-teaser/

Rage 2