E3 2018: Wiadomości z konferencji prasowej Microsoft

Drugim dniem E3 2018 jest Microsoft. Firma miała fenomenalny skład wielkich ogłoszeń. Zapowiedział kilka najnowszych wpisów w najbardziej kultowych seriach, takich jak Halo Infinite i Gears 5, dodatkowo zadebiutowały wielkie nazwiska i nowe IP, w tym Cyberpunk 2077, Devil May Cry 5 i Dying Light.

Ale niech to otwarcie nie powie wszystkiego, co trzeba wiedzieć o konferencji prasowej. Zapełniliśmy wszystkie ogłoszenia z briefingu, a poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat wydarzenia Microsoft.

 

Awesome Adventures of Captain Spirit

Produkt uboczny Life is Strange zyskuje uroczy trailer na E3 2018 – Gra Awesome Adventures of Captain Spirit zostanie wypuszczona w czerwcu tego roku.

 

Battletoads

Nowe Battletoads potwierdzone dla Xbox na E3 2018Franczyza powraca w przyszłym roku z zupełnie nową odsłoną.

 

Cuphead

Cuphead otrzymuje nową postać i bossów – Cuphead zyskuje nową postać do gry oraz nowych wrogów i bossów.

 

Crackdown 3

Terry Crews dużo krzyczy w nowym zwiastunie Crackdown 3 – sprawdź nowy zwiastun ostatnio opóźnionej gry na Xbox One i PC.

 

Cyberpunk 2077

Zwiastun gry Cyberpunk 2077 pokazuje oszałamiające futurystyczne miasto – CD Projekt Red podniósł zasłonę na Cyberpunk 2077 na konferencji prasowej E3 Microsoft‘u. Oto wszystko, czego dowiedzieliśmy się o nadchodzącej grze Xbox One, PS4 i PC.

 

Devil May Cry V

Devil May Cry 5 odsłonięty na konferencji prasowej Xbox – reżyser Devil May Cry 3 Hideaki Itsuno powraca do serii dla jej najnowszego projektu.

 

The Division 2

The Division 2 debiutuje na konferencji Xbox – pierwsze spojrzenie na The Division 2 na wizytówce Microsoft’u dostarczyło nam potwierdzenia ustawień i mnóstwa nowych funkcji.

The Division 2 odsłonięty, ogłoszono datę premiery – nowa strzelanka Ubisoft przybędzie na początku 2019 roku.

 

Dying Light 2

Dying Light ogłoszone na konferencji Microsoft‘u na E3 2018 – Podczas prezentacji E3 2018 Microsoft zaprezentował zwiastun dla Dying Light 2, a następnie rozszerzone demo wyjaśniające system przyczynowo – skutkowy.

 

Fallout 76

Debiut zwiastuna Fallout‘a 76 na konferencji prasowej Xbox – Spójrz na świat z Fallout’a 76, który nie wygląda na tak zniszczony jak świat Fallout’a, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Fallout 76 dostępny na Xbox Game Pass TodayTodd Howard wystąpił na scenie podczas konferencji Microsoft’u, aby pochwalić się Fallout’em 76, ale zrzucił także małą niespodziankę, do której możesz się dziś dostać.

 

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 ogłoszona na ten rok – Podczas konferencji prasowej Microsoft’u została ujawniona kolejna gra Forza Horizon. Jest w Wielkiej Brytanii i ma się rozpocząć w październiku.

Data premiery Forza Horizon ujawniona na E3 2018 – Oto, kiedy możesz dostać się do następnej gry wyścigowej od Microsoft.

 

Gears of War 5

Kait jedzie w podróż odkrywczą w pierwszym zwiastunie gry Gears of War 5 Kait Diaz walczy z dziwnymi wizjami w pierwszym zwiastunie gry Gears of War 5

Nowa mobilna gra Gears of War została ogłoszona, ale nie jest to to, czego się spodziewamyGears Pop, “Gears z oficjalnym zwrotem Funko Pop“, trafia na system iOS i Android w 2019 roku.

Gears Tactics zapowiedziana na prezentacji Microsoft’u na E3 2018 – The Coalition pojawiła się na prezentacji E3 2018 Microsoft’u, aby zgłosić trio gier Gears, w tym nową taktyczną grę o nazwie Gears Tactics.

 

Halo Infinite

Zapowiedź Halo Infinite na konsolę Xbox One – Czas był odpowiedni dla powrotu Master Chief‘a, a Microsoft znalazł czas na swojej scenie, by drażnić powrót kultowego bohatera.

 

Just Cause 4

Trailer Just Cause 4 jest tak szalony, jak można się spodziewaćRico powraca, a on jest bardziej szalony niż kiedykolwiek.

 

Kingdom Hearts 3

Nowy zwiastun Kingdom Hearts 3 zadebiutował na briefingu Xbox E3 2018 – Sprawdź nowy zwiastun Kingdom Hearts 3 z postaciami z Frozen i Wreck-It-Ralph.

 

 

Metro Exodus

Zwiastun Metro Exodus pokazuje zepsuty nieużytek – strzelanka survivalowa 4A Games wygląda na wymagającą i bezwzględną.

Ogłoszono datę premiery Metro Exodous – Pierwsza strzelanka na PS4, Xbox One i PC w lutym tego samego dnia, co Anthem od BioWare.

 

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps otrzymują nowy gameplay‘owy zwiastun na konsolę Xbox One – Następca niezależnego hitu Ori and The Blind Forest miał nowy zwiastun gry podczas konferencji prasowej E3 Microsoft’u.

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG na Xbox One dostaje nową mapę Sanhok w te wakacje – Gracze Xbox One wkrótce otrzymają nową mapę PUBG, oświadczył Microsoft na konferencji prasowej E3 2018.

 

Sea of Thieves

Trailer Sea of Thieves straszy pradawnym złem – Microsoft poświęcony jest swojej przygodowej pirackiej grze, jako nowy zwiastun “Sea of Thieves”, który miał premierę podczas prezentacji firmy na E3.

 

Gry na Xbox One

Xbox Game Pass dodaje dzisiaj tytuły o wysokim profilu; The Division, Fallout 4 – Microsoft wprowadza dziś nowe gry do Xbox One Game Pass z Fallout 4, The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited i The Division.

Funkcja “Szybki start” w konsoli Xbox sprawia, że tytuły gier szybciej się ładują – ta nowa funkcja może sprawić, że tytuły gier są ładowane dwukrotnie szybciej.