E3 2018: Wiadomości z konferencji prasowej EA – Star Wars, Anthem, Battlefield 5

Dziś jest pierwszy dzień E3 2018, a EA rozpoczęło od wypuszczenia kilku ważnych wiadomości na konferencji prasowej EA Play. Znaczna część wiadomości skupiała się wokół dwóch największych nadchodzących gier: Battlefield V i własności intelektualnej BioWare – Anthem. Nie były to jedyne gry, które zwróciły uwagę na dużej scenie; EA udostępniła także aktualizacje dotyczące gry Madden NFL 19, FIFA 19 i (wcześniej niezapowiedzianej) platformy Unravel 2.

Zapełniliśmy wszystkie ogłoszenia z briefingu, a poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat rozpoczęcia wydarzenia przez EA.

Anthem

Anthem od BioWare zyskał nowy zwiastun – Poznaj niemal nowy zwiastun nadchodzącej strzelanki na PS4, Xbox One i PC firmy BioWare w ciągu niemal roku.

Anthem nie użyje skrzyń z łupami – Podczas prezentacji EA Play, BioWare bardziej szczegółowo opowiedział o tym, jak możesz (i nie możesz) dostosować swojego mechanicznego kombinezonu Javelin.

Data premiery BioWare została potwierdzona na EA Play – tutaj pojawia się pierwsze od 10 lat nowe oprogramowanie BioWare na PS4, Xbox One i PC.

 

Battlefield V

Tryb Battle Royale w Battlefield 5 potwierdzony – Wygląda na to, że Battlefield 5 wejdzie w grono gier battle royale jeszcze w tym roku

Debiut nowego zwiastuna Battlefield’a 5 – nowy zwiastun gry Battlefield 5 został właśnie wydany na wydarzeniu EA Play.

 

Command & Conquer Rivals

Command & Conquer wraca jako tytuł free-to-play, Rivals – nadchodząca gra mobilna to najnowszy tytuł EA w długo działającej serii strategii.

 

Dostęp do EA Origin

EA ogłasza premierowy dostęp do Origin jako usługi streamowania, bezpłatny próbny dostęp do Origin – Prowadzone są prace nad nową usługą przesyłania strumieniowego i planowana jest do wydania tego lata.

 

FIFA 19

FIFA 19 zyskuje Licencję Champions League od rywali Konami i PES – Nadchodzący mecz piłkarski będzie się szczycić licencją Ligi Mistrzów w tym roku, po tym jak Konami i PES stracili ostatnio tę samą licencję po raz pierwszy od 10 lat.

Data zatwierdzenia FIFY 19 – Oprócz daty premiery FIFY, EA zaprezentowało swój nowy mecz piłki nożnej.

 

Madden NFL 19

Madden NFL 19 na PC – Wraz z PS4 i Xbox One nadchodząca gra o futbolu amerykańskim zbliża się do PC, dzięki czemu jest pierwszą grą z serii, która trafiła na platformę od czasów Madden 08.

 

NBA Live 19

Data premiery NBA Live 19 ogłoszona wraz z nowym zwiastunem – Podczas konferencji prasowej EA Play została zaprezentowana nowa gra NBA Live ze świeżym zwiastunem pokazującym nowe funkcje. Gra ma się ukazać tego lata.

 

Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront 2 dodaje DLC Wojny Klonów – EA wykorzystała swoją scenę podczas EA Play, aby porozmawiać o “trudnym starcie” Star Wars Battlefront 2 i niektórych przyszłych planach gry.

 

Star Wars Jedi Fallen Order

Star Was Jedi Fallen Order odbędzie się w ciemnej galaktyce – E3 2018 rozpoczęła prezentacja EA Play, która w końcu dała nam możliwość zobaczenia, co będzie dalej w przypadku Gwiezdnych Wojen.

 

Unravel 2

Niedawno ogłoszona przez EA nowa gra Unravel 2 – konferencja prasowa EA na E3 dała nam zupełnie nową konsolę PS4, konsolę Xbox One i platformę dla komputerów PC, a teraz jest już dostępna.