E3 2018: Wiadomości z konferencji prasowej Bethesdy

Konferencja prasowa Bethesdy zakończyła drugi dzień E3 2018. Firma przedstawiła dogłębne spojrzenie na wiele nadchodzących gier, w tym Fallout 76, Rage 2 i Doom Eternal. Deweloper nadal krótko rzucił okiem na swój skład daleko w przyszłość. Pierwszy z nich to gra science-fiction o nazwie Star Field. Ale bliższy występ był tym, co podnieciło wszystkich: odsłonięcie The Elder Scrolls VI.

Zebraliśmy wszystko, co się wydarzyło i zostało omówione w instruktażu.

Doom Eternal

Doom Eternal zostało ogłoszone konferencji prasowej Bethesdy – id Software ogłosił kontynuację gry Doom i będzie miał dużo więcej tego, co kochasz w wznawianiu z 2016 roku.

 

The Elder Scrolls Blades

Nowa gra Elder Scrolls została ogłoszona na konferencji prasowej Bethesdy, ale nie jest to coś, czego można się spodziewaćElder Scrolls Blades to kolejna gra z ukochanej serii.

 

The Elder Scrolls Legends

Elder Scrolls nadchodzi do Switch‘a z cyfrowymi kartami legend; PS4 / Xbox One – nowa wersja cyfrowej gry karcianej Elder Scrolls Legends nadejdzie w tym roku na Switch, PS4 i Xbox One. One posiadają lepsze efekty wizualne.

Ogłoszono Elder Scrolls 6 – Bethesda w końcu ujawniła bardzo pożądaną kontynuację serii starszych zwojów Elder Scrolls. W poniższym linku znajdziesz oficjalną zapowiedź The Elder Scrolls VI.

http://pograjnik.xaa.pl/the-elder-scrolls-vi-oficjalna-zapowiedz-prosto-z-targow-e3-teaser/

 

Fallout 76

Wydano więcej szczegółów o grze Fallout 76 – Bethesda ujawniła więcej informacji na temat Fallout 76 podczas konferencji prasowej E3 2018. W poniższym linku znajduje się artykuł o oficjalnej zapowiedzi Fallout’a 76.

http://pograjnik.xaa.pl/fallout-76-oficjalnie-zapowiedziany-teaser/

Fallout 76 to gra skoncentrowana na wielu graczach, zawsze online – Bethesda potwierdza, że gra na PS4, Xbox One czy PC jest również grywalna solo, jeśli chcesz.

Rozgrywka i szczegóły o grze Fallout 76 z konferencji prasowej Bethesdy – Fallout 76 to internetowa gra dla wielu graczy dostępna na PS4, Xbox One i PC; oto, co wiemy.

Data premiery Fallout’a ogłoszona – Bethesda ogłosił datę premiery gry Fallout na PS4, Xbox One i PC.

Fallout 76 przynosi budowanie – będzie można budować przenośne bazy w nowym Fallout.

Edycja kolekcjonerska Fallout’a 76 zawiera nadający się do noszenia kask – Fallout 76 pojawi się w tym roku wraz z kolekcjonerską edycją, która ma swoje własne słodkie produkty premium.

Fallout 76 pozwoli Ci wystrzelić pocisk nuklearny u każdego – Bethesda ufa graczom odpowiedzialnie wykorzystując zapas rakiet nuklearnych ukrytych na pustkowiach Fallout 76.

 

Fallout Shelter

Fallout Shelter zbliża się do Nintendo Switch i PS4 już teraz – Bethesda ogłosiła podczas konferencji prasowej E3 2018, że Fallout Shelter pojawi się na nowych platformach.

 

Prey DLC

Nowe DLC gry Prey zabierze Cię na księżyc; Obecnie w trzech nowych trybach – nowy Mooncrash DLC jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Prey zdobywa przerażającą zabawę Hide-and-Seek tego lata – Prey z poprzedniego roku otrzymuje tego roku kilka multiplayer‘ów DLC.

 

Quake Champions

Quake Champions jest darmowy na zawsze, jeśli ściągniesz w tym tygodniu – konferencja prasowa Bethesdy E3 2018 ujawniła niesamowite informacje o Quake Champions.

 

Rage 2

Przerażająca edycja kolekcjonerska Rage 2 ogłoszona na prezentacji BethesdyChora gadająca głowa do Twojego salonu i ekskluzywna zawartość w grze to tylko niektóre z gadżetów, które pojawiły się w edycji kolekcjonerskiej Rage, ogłoszonej na E3, wartej 120 $ (435 złotych).

Rage 2 nadchodzi na wiosnę 2019 – Więcej szczegółów na temat tej gry ujawniono podczas konferencji prasowej Bethesdy na E3 2018, w tym data premiery; na początku 2019 r. na PS4, Xbox One i PC.

Powiększone spojrzenie Rage 2 na zwiedzanie nieużytków – Bethesda zrobił odważny krok w swoim poście – apokaliptycznej grze akcji Rage 2 na briefingu prasowym E3 2018, rzucając więcej światła na to, co czeka na pustkowiach.

Obejrzyj zwiastun gry Rage 2 z konferencji prasowej Bethesdy – Rage 2 to jeden z tytułów marki Bethesda, a więcej szczegółów zostało ujawnionych w nowym zwiastunie E3 2018.

 

Starfield

Fallout i Skyrim Dev ogłaszają Starfield, całkiem nowe IP – na scenie pojawił się Todd Howard, który dał nam krótki wgląd w coś zupełnie nowego od Bethesdy.

 

Gry VR

Wolfenstein otrzymuje samodzielną grę VR, w której można zhackować nazistowskie roboty – na konferencji prasowej E3 2018, Bethesda ogłosiła nową samodzielną grę VR o nazwie Wolfenstein: Cyberpilot.

 

Wolfenstein Youngbloods

Sequel Wolfenstein‘a o tytule Youngbloods zostanie wypuszczony na rynek w 2019 r. – Nowa gra Wolfenstein zostanie osadzona w latach 80. XX w. i główną rolę odegrają bliźniacze córki BJ Blazkowicza.

 

Inne ogłoszenia

Bethesda robi sobie przyjemność z ponownego wydawania Skyrima tyle razyskecz podczas konferencji E3 2018 Bethesdy, w której wystąpili Keegan-Michael Key i Alexa od Amazon, wyśmiewał wszystkie reedycje w Skyrim.