Dr DisRespect organizuje turniej w Fortnite o 20 000 $

Znany streamer na Twitchu, Guy “Dr DisRespect” Beahm organizuje turniej w Fortnite: Battle Royale z pulą nagród o wartości 20 000 $. Dr DisRespect ogłosił turniej po południu. “20k #CodeRedLive Fortnite tournament”, napisał Dr DisRespect na Twitterze. “Nov. 8!”

Impreza odbędzie się we współpracy z Esports Arena i zacznie się 8 listopada o 21:00. Dr DisRespect przeprowadził inne wydarzenie Code Red w PlayerUnknown’s Battlegrounds i Call of Duty: Black Ops 4 Blackout.

Szczegóły na temat uczestników turnieju nie były natychmiast dostępne, chociaż Dr DisRespect zazwyczaj przyciąga wielu znanych streamerów i profesjonalnych graczy na swoje wydarzenia. Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, turniej w Fortnite Code Red będzie prawdopodobnie transmitowany na Boom.tv

To ostatni wielki turniej Fortnite od czasu mistrzostwa Fall Skirmish, które zakończyło się na TwitchCon w zeszłym tygodniu. Podczas tego wydarzenia Dennis “Cloak” Lepore i Turner “Tfue” Tenney zdobyli mistrzowski tytuł i nagrodę główną w wysokości 400 000 $. Niestety podczas finałów tego wydarzenia były również przykre momenty. Szwedzki gracz, Bogdan, zmarł nieoczekiwanie w hotelowym pokoju. Znalazł go Dominik “RezZzeroOo” Beckmann, zawodnik G2 Esports, który na tym wydarzeniu był w duecie z Bogdanem. Więcej o tym zdarzeniu możesz przeczytać tutaj.