Deweloperzy Cyberpunka 2077 obiecują wysokie budynki do eksploracji z “wieloma aktywnościami”

Zbliżająca się gra RPG, Cyberpunk 2077, polskiej firmy CD Projekt będzie miała ogromny świat, ale jak duży będzie on w porównaniu do Wiedźmina 3? Pewien ciekawy fan zapytał o to dewelopera na Facebooku. Mimo tego, że nie mógł powiedzieć dokładnego rozmiaru, ujawnił, że “wiele” wysokich budynków w Night City, fikcyjne odtworzenie północnej Kalifornii, będzie możliwych do eksplorowania i będą miały “wiele aktywności”.

W niektórych z tych budynków będziesz mógł zwiedzać kilka pięter – powiedział CD Projekt Red w rozmowie na Facebooku, która została opublikowana na Reddicie. “W wysokim budynkach, a wiele z nich będzie możliwych do eksplorowania, każde piętro może pomieścić dużo aktywności”, wyjaśnił.

Tak oczekiwana gra jak Cyberpunk 2077 musi być uszczegółowiona, nie ma innej opcji. Fallout 76 – tytuł, na który czekało wiele fanów, a który wyszedł na rynek niedawno, zawiódł pod wieloma względami wiele osób związanych z wytworami Bethesdy. Tak poważny producent jak CD Projekt Red wie, że ta gra musi być idealna, zwłaszcza po świetnym Wiedźminie 3. Jednak patrząc właśnie na poprzednią produkcję tej polskiej firmy, możemy im zaufać i TYLKO czekać na wydanie nowego Cyberpunka.