Cyberpunk 2077 już w przyszłym roku?

Bilkom, który współpracował z CD Projekt przy produkcji Wiedźmina 3: Dziki Gon, dał nam ogromną nadzieję. Z jego tweetu wynika, że Cyberpunk 2077 zostanie wydany już w 2019 roku.

Tweet powstał w zeszłym tygodniu i został usunięty, ale został wydobyty przez VG247 Turkey. Tłumaczenie Google jest bardzo niejasne, ale istotną informacją jest “nowa gra Cyberpunk 2077….w 2019 roku!

Jest to dalekie od potwierdzenia, jak wiadomo, w każdej plotce tkwi ziarno prawdy. Pasuje to do raportu z marca 2017 roku, który stwierdził, że prace nad projektem były “dość zaawansowane“, mimo że w tym momencie minęło ponad rok od właściwego ujawnienia.

Z drugiej strony, CD Projekt nie jest nieśmiałą firmą w opóźnianiu gier. Wyobrażam sobie, że będzie chciał zachować szczególną ostrożność w przypadku Cyberpunka 2077, biorąc pod uwagę bardzo wysokie oczekiwania. I nie zapominajmy, że skoro mamy tu do czynienia z oczekiwaniami, ten oryginalny twórca Cyberpunka sugerował po ujawnieniu w czerwcu na E3, że gra może zostać wydana za kilka lat.

CD Projekt nie powiedział jednak nic oficjalnego na temat daty premiery gry Cyberpunk 2077 i nie wyobrażam sobie, że to się zmieni. Na naszej stronie znajdziesz recenzję pierwszego zwiastuna z gameplay’u Cyberpunka 2077.

Ty też oczekujesz z niecierpliwością nowych szczegółów o nowej grze twórców Wiedźmina? Na redakcyjnym Forum możesz rozpocząć dyskusję na temat Cyberpunka 2077.