Ciri z serii Wiedźmina w Overwatchu?

Podobnie jak kobiety w Overwatch, Ciri z serii Wiedźmina to zła wojowniczka, która ma siłę ocalić świat. Skrzyżowanie jest mało prawdopodobne, ale jeden artysta 3D postarał się odtworzyć ją w stylu artysty Overtwach. Oczywiście, jest fantastycznie.

Grecki artysta Agelos Apostopoulos stworzył projekt postaci, w którym umieścił Ciri z Wiedźmina w uniwersum Overwatcha. Proces ten jest opisany na Polycount, gdzie Apostopoulos pracował przez problemy z innymi artystami. Jest to miesięczny projekt, który zawiera wiele różnych poz dla Ciri.

Szczegóły są oszałamiające, z dbałością o perfekcję stylu Overwatch, pozostając wiernym Ciri w grze Wiedźmin. Ciri, postać wybitna w Wiedźminie 3, jest postacią grywalną w grze. Jest wykwalifikowanym wojownikiem o ogromnej mocy. Trenowała z Geraltem, który jest uważany za jej przybranego ojca i jest ważną częścią świata gry. Ona nie jest wiedźminką, ale ćwiczy jak oni.

Z pewnością nie czułaby się nie na miejscu w świecie Overwatch, gdzie chomiki walczą w potężnych mechanicznych okręgach, a goryle mówią. Ale, oczywiście, jest to zwrot, którego jesteśmy pewni, że nigdy się nie stanie – złamie oba światy. Zamiast tego będziemy mogli zachwycać się niesamowitą sztuką fanów crossoverów takich artystów jak Apostopoulos.

Bardziej szczegółowe ujęcia Ciri w Overwatchu są dostępne na stronie Art Stadion Apostopoulosa.

Interesuje Cię łączenie odmiennych gatunków gier? Na redakcyjnym Forum z pewnością znajdzie się ktoś z takimi upodobaniami.