Aktualizacje Scum dodają anty-cheat i naprawiają błędy

Surwiwalowa gra Scum okazuje się hitem w pierwszym tygodniu Wczesnego Dostępu, przyciągając w weekend ponad 60 000 równoczesnych graczy.

W międzyczasie dwie poprawki dotarły do Scum w ciągu ostatnich dwóch dni, aby rozwiązać różne problemy. Być może, co najważniejsze, dodano anty-cheat, który jest niezbędny dla każdej gry online, aby zapobiec oszustwom i wyczynom. Dodano również mechanizmy administrowania serwerów dla administratorów, którzy prowadzą własne serwery Scum. Przeglądarki serwerów zostały ulepszone za pomocą filtrów i wyszukiwań.

Straże, które okazały się trudne do przeżycia, zostały osłabione w pierwszym patchu, ale potem wzmocnione w drugiej aktualizacji. Teraz będą bardziej celne ogniem, więc powodzenia w infiltracji bunkrów. Wzrosły wskaźniki pojawiania się zwierząt, co jest dobrą wiadomością dla osób, które mają dość jedzenia innych osób. Również godne uwagi: kamizelki kuloodporne zajmują obecnie osiem miejsc w inwentarzu, zamiast żadnych, a sznury z kory mogą być wykonane z krótkich patyków zamiast długich.

“I tak, pracujemy nad lagami serwera, gdy o tym mówimy” – czytamy w notce aktualizacji. “Chcemy się tylko upewnić, że wychodzi jak najlepiej, jak to tylko możliwe, i jest to na szczycie naszej listy priorytetów!”

Grasz w Scum’a lub interesuje Cię ta gra? Na Forum Pograjnika z pewnością znajdziesz osoby do dyskusji na ten temat.